Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kabartma Çiçekli Lif Örneği Yapımı

Lif modellerinden çok güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Kabartma çiçeği lif örneği yapımı. Üzerini istediğiniz örgü çiçek modelleriyle süsleyeceğiniz muhteşem bir model. Küpe çiçekleri, kır çiçekleri, papatyalar, gelincikler, menekşeler… Her çiçekle çok güzel olacak en güzel lif modellerinden. Yuvarlak lif modelleri örüyoruz. İki katlı lif modelleri örüyoruz. Daha sonra üzerini istediğimiz gibi süslüyoruz.

Lif örneklerini çeyizlik lif modelleri olarak veya günlük lif modelleri olarak çok örüyoruz. En güzel görülmemiş örnekleri buluyor kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine örüyoruz. Damat bohçalarına lifleri örüyoruz. Son zamanlarda bohçalar için takım lif modelleri tercih ediliyor. Tek parça veya takım lifleri sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Lahana lif modeli yapılışı çok örülen örnekler arasında. Çilek lif modelleri yapılışı kese lif modelleri olarak öreceğiniz hem çiçeğiyle hem yaprağıyla bir arada olan liflerden. Gelelim şimdi kabartma çiçekli lif örneği yapımını öğrenmeye.

Çiçekli İki Katlı Lif Nasıl Örülür?

3 boyutlu lif modellerinden bir örnek daha. Çok severek öreceğiniz liflerden. Taban kısmını aynı şekilde örüp üzerini dilediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Sade olarak da bırakabilirsiniz. Üzerini puf lif çiçekleriyle, kelebeklerle süsleyebilirsiniz.

Kabartma Çiçekli Lif Örneği Yapımı

Kabartma çiçekli lif örneği yapımı tamamlandığında yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Eğer modeli beğendiyseniz ve hemen örmek istiyorsanız aşağıdaki videoya geçebilirsiniz. Kabartmalı çiçekli lif örneği yapımı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler