Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tavşan Kese Lif Yapılışı

Lif modellerinden çocuklara özel bir örneğin anlatımını hazırladık. Çok sevimli, çok minnoş. Görür görmez hemen çocuklarınıza torunlarınıza örmek isteyeceksiniz. Tavşan kese lif yapılışı. Maviler, pembeler, sarılar, yeşiller, kırmızılar, morlar… Renk renk tavşanlardan oluşan kese lif modellerini örebilirsiniz. Pembe tonlarıyla örülmüş örneğini görecek daha sonra yapılışını izleyeceğiz. Çocuklarımıza özel lif örneklerini örmeye başlayacağız. Öncesinde yine çocuklarımıza özel örebileceğimiz lif yapılışlarından bahsedelim.

Bu paragrafta çocuklarımıza veya kendinize öreceğiniz 4 farklı lifin yapılışından bahsedeceğiz. İlk bahsedeceğimiz lif kedili lif modelleri yapılışı olacak. Adım adım baştan sona yapılışını öğreneceğiz. Emoji lif modelleri ve yapılışları büyük küçük herkesin çok seveceği modellerden. Ayıcık kese lif yapılışı tıpkı tavşan lif modelleri gibi herkesin çok hoşuna gidecek. Kaplumbağa banyo lifi yapılışını sakallı ipler, kirpi ipler veya normal lif ipleriyle örebilirsiniz. Gelelim şimdi yeni life. Bakalım tavşan kese lif yapılışı nasıl örülüyormuş.

Tavşan Kese Lif Nasıl Örülür?

Gördüğümde çok hoşuma gitti. Çok beğendim. Çok sevimli. Hemen sizlerle paylaşmak istedim. Sizde örmek istersiniz diye düşündüm. Bebek lif modelleri olarak örebilirsiniz. Üzerinde bulunan incileri de iple yapabilirsiniz. Tohum işi ile veya farklı tekniklerle yapabilirsiniz. Boncuklar bebeklerin tenlerine zarar vermesin. Hazır mısınız? Bakalım tavşan kese lif yapılışı tamamlandığında nasıl görünüyormuş.

Tavşan Kese Lif Yapılışı

Çok sevimli. O halde hemen anlatıma geçelim. Lif nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler