Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Lif Anlatımlı

Şekilli lif modellerinden bugün kese lif modellerine açıklamalı bir örnek hazırladık. Her renkle örebileceğiniz, simli ipleri çekinmeden kullanacağınız bir lif. Kolay lif anlatımlı modelin kenar kısımlarında ve ortada kullandığımız örgü çiçek yapımında simli ip kullanıyoruz. Sim ip kullanmayı sevmiyorsanız normal düz lif ipleriyle de bu kısımları tamamlayabilirsiniz. Şimdi değişik lif modelleri yapımında örnek olarak kese lif modellerinden bahsedelim. Çok beğeneceğiniz örneklerden birkaç tanesi. Daha fazlası için mimuu.com ana sayfadan lif modelleri başlığını tıklamanız yeterli.

Çocuklar için örmek isteyeceğiniz, kendiniz için örmek isteyeceğiniz renkli bir örnek var. Kap kek severler için kapkek kese lif yapılışı. Parça ipleri değerlendirmek için ideal bir örnek. Küçük küçük kalan iplerle lifin renkli kısımlarını örebiliriz. Yine çok beğeneceğimiz takım lif modellerinin bir parçası olan laleli kese lif yapılışı var. Uzun lif modelleri, kare lif modellerini de ekleyerek takıma çevirebilirsiniz. Anlatımı önceki içeriklerde. Yuvarlak lif modellerine, yuvarlak motifleri birleştirerek uzun lif modellerine çevireceğiniz bir örnek daha var. Anlatımına kese lif yapımından ulaşabilirsiniz. Hadi gelin şimdi yeni model kolay lif anlatımlı modelin detaylarına geçelim.

Kolay Kese Lif Nasıl Örülür?

Pembe renklerle, gri simli iple, gri incilerle kese şekli verilerek fıstıklarla örülmüş harika bir model. Lifimizi süslemek için örgü gül yapımı kullanıyoruz. Lif çiçeği veya farklı çiçekleri de süslemek için kullanabilirsiniz. Ana renk olarak beyaz ip kullanabilir kenar kısımlarda ise her rengi kullanabiliriz. Renk renk kişiye özel lifler örebiliriz.

Kolay Lif Anlatımlı 1

Kolay Lif Anlatımlı

Sıra geldi kolay lif anlatımlı modelin videosunu izlemeye.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler