Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çatalla Lif Nasıl Örülür?

Değişik şekilde yapılmış lif modellerinden bahsedeceğiz bugün. Çatalla lif nasıl örülür. Boncukları iptal edebilir burada brezilya nakışı rokoko tekniğinden tohumlar yapabiliriz. Örnek çok hoş. Örtü olarak kullanabiliriz. Bebek battaniyesi olarak kullanabiliriz. Kasnakta lif modellerinden yeni bir örnek. Kendimiz köpük üzerine kasnak oluşturuyoruz. Daha sonra lifimizi örmeye başlıyoruz. Yeşil zemin üzerine beyaz papatyalar yapıyoruz. Her renk düzeniyle lif örnekleri muhteşem duracak. Lif örmeye yeni başlayanlar için değişik ve kolay modeller arayanlar için süper bir örnek. Çatalla lif nasıl örülür geçmeden önce farklı desenlerde yaptığımız kasnak liflere değinelim.

Altıgen kasnakta lif modelleri çok tercih edilen örneklerden. Değişik renklerle çok yapılmış modellerden. Kare kasnakta lif yapımı video izleyerek yapılışını öğrendiğimiz modellerden. Kare kasnakta lif yapımı anlatımlı örnek ise siyah beyaz renklerle puf puf duran tariflerden. Kasnakla örülmeyen tığ veya şişle örülen birçok lif yapımı tarifi de var. Önceki tarifleri inceleyebilir beğendiklerinizi çeyizlik lif modelleri, günlük kullanım lif modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz.

Kasnakta Çatalla Lif Nasıl Yapılır?

Kasnağımızı evde kendimiz hazırlıyoruz. Üzerine çatalla çiçeklerimizi yapıp lifi tamamlamaya başlıyoruz. Çiçekleri renk renk parça iplerle de yapabilirsiniz. Kasnak yapımı için hazır yuvarlak kasnakları kullanabilirsiniz. Köpük üzerine, strafor üzerine, karton üzerine çivi veya kürdanlarla kasnağı kendimiz yapabiliriz.

Çatalla Lif Nasıl Örülür? 1

Kasnağı oluşturduktan sonra önce alt zemini yapıyoruz. Daha sonra çatalla papatyaları yapıyor ve lifi tamamlıyoruz.

Çatalla Lif Nasıl Örülür?

Lif yapımı, örtü olarak da kullanacağımız çatalla lif nasıl örülür detayları izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler