Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Altıgen Kasnakta Lif Modelleri

Hep tığ işi ile, şiş ile örülmüş lif örneklerinden bahsettik. Şimdi de kasnakta lif modellerinden bahsedelim. Çeşitli sarım şekilleri ve çeşitli ip bağlama şekilleri ile oluşan harika lif modelleri. Altıgen kasnakta lif modelleri, kare kasnakta lif modelleri gibi uzun zaman önce farklı modellerin yapılışından bahsetmiştik. Aynı modelleri daha büyük kasnaklarda yaparak bebek battaniyesi olarak da kullanabilirsiniz. Mesela kasnak işi bebek battaniyesi yapımında iki örneğimiz mevcut. Biri ponponlu biride ponpon çiçekli. Çok güzel iki örnek. Lif modelleri içinde uygun modeller. Kare kasnakta lif yapımı anlatımlı örnek ise iki renk kullanarak yaptığımız kolay bir model. Kare kasnakta lif yapımı video izleyerek yumuşacık, puf puf lifler yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde çok güzel modeller, çeyiz içinde, satış içinde. Daha fazla model için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Kasnakta Kesme Lif

Lif için kasnağı nerde bulabilirim diye soranları duyuyor gibiyim. Tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Veya elinizde ahşap çıtalar varsa ve çiviler evde kendiniz de kasnak yapabilirsiniz. Ahşap çıtaları kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Uçurtmalar için çıtalar satılıyor. Onları kullanabilirsiniz. Kasnakları oluşturduktan sonda istediğiniz modelde lifler dokuyabilirsiniz kendinize. Altıgen kasnakta lif modelleri çiçekli, papatyalı güzel bir örnek. Yapımı da kolay.

Altıgen Kasnakta Lif Modelleri

Kasnakta lifler yumuşacık oluyor. Şimdi bu güzel örneğimizin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde videoda görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler