Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Yapılan Anlatımlı Takım Lif Modelleri

Buğday başağını andıran liflerden şahane bir takım lif yapılışı hazırladık. Kare lif modelleri, uzun lif modelleri ve kese lif modellerinden oluşan 3lü takım lif yapılışı hazırladık. İsterseniz parçaları tek başına örebilirsiniz. Veya çeyizlik lif modelleri olarak tüm parçaları örüp takıma çevirebilirsiniz. Her türlü çok güzel olacaktır. Lif örneklerinde bulunan parçaların sayısına göre takımlar oluşturabilirsiniz. 2 li takım, 3lü takım veya 4 lü takım olarak örebilirsiniz. Mesela laleli 2li takım lif yapılışı çok hoşunuza gidecek üzeri çiçekli lif modellerinden. Takım lif modelleri yapımı ise yine 3 parçadan oluşan örneklerden. Son olarak 4lü takım lif yapılışından bahsedelim. Daha sonra yeni modelin parçalarının yapılışını öğrenmeye geçebiliriz. Hazırsanız hemen tığla yapılan anlatımlı takım lif modellerinin videosuna geçelim.

Tığla Yapılan Anlatımlı Takım Lif Modelleri

3 Lü Kolay Takım Lif Nasıl Örülür?

Tek renk, iki renk veya daha çok renkli olarak öreceğimiz liflerden. Evde kalan iplerle de rengarenk örebilirsiniz. Buğday başağı lifi takım olarak örüyoruz. Bebek battaniyesinde veya bebek yeleklerinde de kullanabilirsiniz. Bence güzel olur. Hem örmesi de kolay. Kese, kare ve uzun olarak 3 parça halinde takım şeklinde örüyoruz.

Tığla Yapılan Anlatımlı Takım Lif Modelleri 2

 Tığla Yapılan Anlatımlı Takım Lif Modelleri 1

Tığla Yapılan Anlatımlı Takım Lif Modelleri 3

İlk olarak kare parçayı öreceğiz. Daha sonra uzun parçayı son olarak ise keseyi öreceğiz. Böylece takım tamamlanmış olacak. Hazırsanız tığla yapılan anlatımlı takım lif modellerinin kare parçasıyla başlayalım.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler