Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Meyve Desenli Lif Yapılışı

Meyve desenli lif modellerinden nar desen uygulaması var bugün sırada. Meyve desenli lif modellerinde en çok kullandığımız meyve çilek lif modelleri. Çok yakışıyor. Uzun lif modelleri, kese lif modelleri olarak çok ördüğümüz örneklerden. Lif modellerinde sizde sevdiğiniz meyveleri kullanabilirsiniz. Meyveli lif örneği örneklerinde narlar, kirazlar, üzümler, çilekler, limon dilimleri gibi meyveleri seçerek uygulamasını yapabilirsiniz. Kirazlı lif modeli yapımı çok sevilen örneklerden. Yıldız lif modellerinden, yuvarlak lif modellerinden tabanları ördükten sonra üzerine örgü aplike modelleri uygulaması yaparak her meyveyi uygulayabilirsiniz. Karpuz lif modelleri örebilirsiniz mesela. Üzüm salkımı lif yapılışı tercih etmek isteyeceğiniz kese liflerden. Çilekli liflerden ilk paylaştığımız modellerden biri popcorn çilek lif yapımı. Yine kese lif olarak tasarlanan örneklerden. Meyveli lif modellerinden nar deseninin uygulandığın örneğin anlatımına geçiyoruz.

Meyveli Lif Nasıl Örülür?

Kış aylarının çok sevilen meyvelerinden biri. Bugün örgü modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Şahane lif yapımı örüyoruz. Kırmızı, beyaz renklere ihtiyacımız olacak. Daha sonra videoyu izleyerek lifi öreceğiz. Meyve desenli lif yapılışı çok güzel duruyor. Lif bittiğinde ise son dokunuş olarak lif kenar modellerinden güzel bir uygulama seçiyoruz.

Meyve Desenli Lif Yapılışı

Lifi tamamladığımızda orta kısmına da yine örgü çiçek modelleri, lif çiçeği yapılışı gibi tariflerle tamamlayabilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen meyve desenli lif yapılışı detaylarını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler