Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kirazlı Lif Modeli Yapımı

Yepyeni bir lif modeli daha. Kirazlı lif modeli yapımı. Videolu anlatımlı çok güzel bir örnek. Henüz kirazlar olmadı ama biz lif örneklerimizi kirazlandırdık. Bizden en son çıkan lif modellerini istediniz bizde sizler için araştırıp yayınlıyoruz. Garbella lif modeli yapımı ile pıtırcık lif modeli yapılışı en son çıkan modellerden. İkisi de çok güzel bir örnek. Ve çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Bizi takip ederek en güzel, en yeni, en son çıkan lif modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. İlk defa lif örecekler için banyo lif modellerimizin anlatımı videolu. Ben henüz hiç lif örmedim. Denemedim örmeyi. Yıllar yıllar önce çocukken bir kez örmeyi denemiş yapamamıştım. Fıstıkları eşit olarak ayarlayamamıştım. Bugünlerde ise hiç denemedim. Yapabilirmiyim, örebilirmiyim bilemiyorum. Denemek lazım. Kirazlı lif modeli yapımı dilimli bir örnek. Dilimleri yıldız lif modellerinden. Düz yıldız lifler örüp üzerini istediğiniz meyve deseni ile süsleyebilirsiniz. Üzümlü, örgü kelebekli, örgü çiçekli olarak da yapabilirsiniz. Tomurcuk fıstıklar yapabilirsiniz. Düz bir lif örneğini bu şekilde dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Bizden sizlere kirazlı bir örnek tarifi.

Kirazlı Lif Modeli Yapımı

Lifler En Yeni Lif Modelleri

Kirazlı lif modeli yapımının tüm detaylarına videodan ulaşabilirsiniz. Örmek isteyenler, yeni modeller arayanlar için çok güzel bir örnek. Şimdi bu güzel lif örneğinin tüm detaylarını görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
4 thoughts on “Kirazlı Lif Modeli Yapımı”
 1. ayşe dedi ki:

  çok begeniyorum ilgili paylaşımlar var teşekkürler

  1. Melek dedi ki:

   Çok teşekkür ederiz Ayşe Hanım.

 2. ayşe dedi ki:

  allah emeklerinizi heba etmesin inşallah çeşit daha fazla el işi olursa menmun oluruz

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım. Amin. Çok teşekkür ederiz. Tüm lif modellerine buradan ulaşabilirsiniz. https://mimuu.com/orgu-modelleri/lif-modelleri/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler