Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatyalı Yuvarlak Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel lif örneği anlatımı hazırladık. Örgü çiçeklerle süslenmiş yuvarlak lif modelini günlük lif modelleri olarak çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Sarı çiçeklerle, kırmızı çiçeklerle, pembe çiçeklerle, mor çiçeklerle ve daha birçok renkle örebilirsiniz. Model  çok güzel. Özellikle evde kalan iplerle çiçekleri örebilirsiniz. Lif örneklerinde çiçekleri kullanmayı çok seviyoruz. Mesela kare lifler, uzun lifler, kese lifler, yuvarlak lifler örüp üzerine çiçekler, kelebeklerle lifleri süsleyebiliriz. Liflerinizi örerken de çiçekleri örerek ilerleyebiliriz. Mesela çiçek dilimli yuvarlak lif yapılışı böyle bir örnek. Lifleri tamamladığımızda uygun yerlere inciler dikerek de süsleyebiliriz. Sade lifler örmek istiyorsanız kenarı çiçek oyalı lif modeli yine yuvarlak liflerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi ziyaret edebilirsiniz. Papatyalı yuvarlak lif yapılışı anlatımına geçelim.

Papatyalı Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Yine çok güzel bir lifin yapılışını hazırladık. Her renkle lifi örebilirsiniz. Çeşit çeşit örgü çiçek modelleriyle lifi süsleyebilirsiniz. Ayçiçeği görünümü, gelincik görünümü, menekşe görünümü verebilirsiniz. Bugün papatya görünümü veriyoruz.

Papatyalı Yuvarlak Lif Yapılışı 3

Çok güzel görünüyor değil mi. Her renkle uyarlanarak muhteşem tasarımlarla hatta takım lif modelleri olarak örülecek kabartmalı, 3 boyutlu lif, iki katlı lif olarak örülen anlatımlı liflerden. Şimdi adım adım papatyalı yuvarlak lif yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler