Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Uzun Lif Yapılışı

Uzun lif örneklerinden harika bir model daha. Çok güzel bir lifin yapılışını öğreneceğiz. Fıstıklı uzun lif yapılışı. Çiçeklerle süslenmiş yeni bir model. Takım lif modelleri olarak da örebiliriz. Takım olarak örmek istediğimizde kare lif modelleri ve kese lif modelleri parçalarını ekleyebiliriz. Çeyizlik lif modelleri olarak çok güzel duracak modellerden. Fıstıklı uzun lif yapılışı severek öreceğimiz kolay liflerden. Tarifine geçmeden öncesinde daha önce ördüğümüz modellerden bahsedelim. Lif modelleri kültürümüzün önemli bir parçası. Her çeyizde renk renk liflerden desen desen liflerden mutlaka olur. En güzel lif modellerini kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine öreriz. Bazen de el emeğimizi kazanca dönüştürür ördüğümüz lifleri satarız. Az sonra yapılışını öğreneceğimiz lif size çok sipariş aldıracak modellerden. Tıpkı nazar boncuğu uzun lif yapılışının size çok sipariş aldıracağı gibi. Yazılı uzun lif modelleri yapılışı da çeyizler için tercih edilen modellerden. Sıralı uzun liflerde tercih edilen kolay liflerden. Güzel bir modelin anlatımına sıralı uzun lif nasıl örülür içeriğimizden ulaşabilirsiniz.  Gelelim şimdi yapılışını öğreneceğimiz yeni life.

Fıstıklı Uzun Lif Nasıl Örülür?

Çiçek deseni oluşturularak örülmüş güzel bir lifin anlatımını öğreneceğiz. Daha sonra günlük kullanım veya çeyizlik lif olarak örmeye başlayacağız. Birçok renk düzeniyle örülecek harika bir model. Üstelik örmesi de kolay. Uzun, kare, dikdörtgen şeklinde örebiliriz.

Fıstıklı Uzun Lif Yapılışı

Lifin 2 farklı şekilde örülmüş halini görüyoruz. Sizde eğer lifi beğendiyseniz ve örmek isterseniz hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. Buyurun fıstıklı uzun lif yapılışını izlemeye.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler