Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazılı Uzun Lif Modelleri Yapılışı

Lif örneklerinden çok hoş bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Her çeyizde olması gereken seni seviyorum yazılı lif modeli anlatımı hazırladık. Her renkle örebilir çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz. Adım adım lifin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Yeni lif modellerine geçmeden önce daha önce ördüğümüz liflerden bahsedelim.

Uzun lif modellerini çok kullanışlı buluyorum. Ayrıca kese lif modellerini de kullanışlı buluyorum. Sizce nasıl. Uzun liflerden severek öreceğiniz örneklerden biri fırfırlı uzun lif yapılışı. Fırfırlı lifler çok seviliyor. Sizde keyifle örebilir, takım lif modellerine çevirebilirsiniz. Kolay uzun lif yapımı örmek isterseniz düz lifler örüp üzerini çiçeklerle, nakışlarla süsleyebilirsiniz. Çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışı ise favori modellerinizden olacak. O zaman hemen videoya geçip yazılı uzun lif modelleri yapılışını öğrenelim.

Seni Seviyorum Uzun Lif Nasıl Örülür?

Kırmızı beyaz renklerle örülmüş muhteşem bir model daha. Lif modellerinde alt zeminde beyaz yazılarda ise kırmızı renkleri kullanıyoruz. Kırmızı aşkı temsil ediyor. O yüzden çeyizlerde yazılı lifler çok tercih ediliyor.

Yazılı Uzun Lif Modelleri Yapılışı

Yazılı Uzun Lif Modelleri Yapılışı 1

Oldukça güzel görünen bu lifin nasıl örüldüğünü öğrenme vakti. Hemen videoya geçiyoruz. Tüm detaylarıyla yazılı uzun lif modelleri yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler