Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İnanılmaz Kolay Şiş Örgü Örneği

Şiş örgü modellerinden yine harika bir örnek daha. İnanılmaz kolay şiş örgü örneği çeşit çeşit modellerin yapılışında kullanılacak ajurlu örgü modellerinden. Kolay örgü modellerinden sizce neler örebiliriz. Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Mesela merserize örgü modelleri çok güzel olur. Örgü hırka modelleri örebiliriz. Etol şal modelleri örebiliriz. Düz örgü, ters örgü ve ajurlarla yapılmış güzel örneklerden.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz örgü modellerinden bahsedeceğiz. Daha sonra yeni modelin yapılışına geçeceğiz. Yine kolay model örmek isterseniz olağandışı şişle ajur örgü modeli çok şık modellerden. Özellikle çeyizlik örgü modellerinde kullanabiliriz. Şiş ile basit ajur örgü modeli yapılışı az sonra yapılışını paylaşacağımız modele benziyor. Güzel ve basit şiş örgü örneği için anlatıma geçelim.

Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu, delikli örgü modellerinden çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Özellikle yazlık örgülerde, pamuklu iple, merserize iplerle örülmüş örgülerde kullanacağımız kolay bir örnek. Adım adım yapılışını öğrenmeye geçmeden önce modelin nasıl durduğuna bir bakalım.

İnanılmaz Kolay Şiş Örgü Örneği

Çok güzel değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla inanılmaz kolay şiş örgü örneğini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler