Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güzel ve Basit Şiş Örgü Örneği

Şiş örgü modellerinden yine muhteşem bir örnek daha. Yabancı örgü modellerinden bir anlatım. Güzel ve basit şiş örgü örneği. Bu güzel model birçok kalınlıkta çeşitli iplerle çeşitli modellerin yapılışında kullanabiliriz. Çeyizlik yelek modelleri, etol şal modelleri çok güzel olur. Örgü kazak modelleri yapabiliriz. Örgü hırka modelleri örebiliriz. Yazlık örgü modellerinde kullanabiliriz. Merserize iplerle de örnek çok şık duracak. Ayrıca bebek örgü modellerinde de kullanabileceğimiz harika bir model. Özellikle kız bebek örgü modellerine çok yakışır. Örgü bebek elbiseleri örebiliriz. Ajurlu örnekler genellikle ince iplerle çeyizlik örgülerde çok kullanılıyor. Ama siz orta kalınlıkta farklı iplerle de farklı modelleri kullanarak yeni örgü modelleri tasarlayabilirsiniz.

Örgü modellerinde daha önce büyük yapraklı örgü kazak yapılışı hazırlamıştık. Bu modeli de kazak yapımında kullanabilirsiniz. Çok kolay ajurlu örgü modeli yapılışı salaş örgü modellerinde çok güzel durur. Örgü boyunluklar yapabiliriz. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi incelemeyi unutmayın. Şimdi güzel ve basit şiş örgü örneği yapılışını öğrenelim.

İki Şişle Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

V yapraklar şeklinde ilerleyen çok güzel ve kolay bir örnek. Adımları takip ederek dilediğimiz modelin yapılışında kullanabiliriz. Yabancı örgülerde dil bilmediğimiz için zorlanabiliriz. Fakat örgünün dili aynı olduğu için ellerini takip ederek örebiliriz.

Güzel ve Basit Şiş Örgü Örneği

Model tamamlandığında tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Son olarak videoya geçelim. Güzel ve basit şiş örgü örneği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler