Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çok Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü örnekleriyle devam ediyoruz. Sırada çok kolay ajurlu örgü modeli yapılışı var. Adım adım nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra bu güzel örnekle çok güzel modeller tasarlayacak ve öreceğiz. Şiş örgü veya tığ işi örgü ile birçok farklı örgü modeli yapılışından bahsettik. Genelde örnek anlatımı hazırladık. Ve bu örnekleri çeşit çeşit modellerde kullandık. Ve kullanmaya devam ediyoruz. Mesela kolay şiş örgü örneği anlatımlı modeli çeyizlik yelek modelleri olarak örüyoruz. Bunun yanında bebek örgülerinde, yazlık örgülerde de kullanabiliriz. Bence yakışacaktır. Kolay iki şiş örgü modelini bitmiş bir el örgü kazak modellerinde görmüştüm. Harika olmuş. Sizde yine kazaklar ve daha birçok modelde kullanabilirsiniz. Göz kamaştıran kolay şiş örgü için anlatıma geçiyoruz. İşte çok kolay ajurlu örgü modeli yapılışı.

Şişle Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Merserize iplerle, pamuklu iplerle öreceğimiz ve başta yazlık örgü modelleri olmak üzere kışın da kullanacağımız birçok modelin yapılışında kullanacağımız bir örnek. Yelekler, salaş örgüler, hırkalar, şallar örebilirsiniz.

Çok Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Çok Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı 2

Çok Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı 1

Model 4 tur tekrarından oluşuyor. İlmekleri ise 2 ve katları olacak şekilde atarak başlıyoruz. Örülmeye değer çok güzel modellerden biri. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla çok kolay ajurlu örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler