Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalp Ponpon Nasıl Yapılır?

Ponpon modellerinden çok güzel yeni bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada parmakla kalp ponpon nasıl yapılır detaylarıyla paylaşacağız. Bebek örgü modellerinde süsleme olarak kullanabiliriz. Hem tek renk kalp ponpon yapacağız hem de renkli kalp ponpon yapacağız. Her iki çeşidi de örgülerinizde kullanabilirsiniz. Küçük kalpler yapıp bebek patik modellerinde bebek yeleklerinde kullanabilirsiniz. Bebek hırkalarında kullanabilirsiniz. Bebek battaniyelerinde köşelerde süsleme olarak kullanabilirsiniz. Anahtarlık modelleri olarak da kullanabiliriz. Kalp ponpon modelleri hazırlayıp dilediğimiz yerde kullanabiliriz. Artık ipleri değerlendirme projelerinde kullanabilirsiniz.

Kalp Ponpon Nasıl Yapılır? 1

Bu paragrafta daha önce ponponlarla yaptığımız çalışmalardan bahsedelim. Eski kazaktan yastık yapmıştık ve kenarlarını ponponlarla süslemiştik. Ev dekorasyonunda kullanacağınız kendin yap projelerinde kullanabilirsiniz. Ponponlarla oyuncak yapabilirsiniz. Panda yapılışını önceki içeriklerimizde bulaşabilirsiniz. Ponpon buketi nasıl yapılır paylaştığımız projeler arasında. Renk renk ponponlarla çiçek buketi hazırlamıştık. Evimizde her köşemizde kullanacağımız el yapımı süslerden. Ponponmatik veya kartondan ponponmatik yaparak çiçekli ponponlar yapabiliriz. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız çiçekli ponpon nasıl yapılır önceki içeriklerimizden detayları bulabilirsiniz. Ponponlarla tokalar yapabilirsiniz. Tıpkı ponpondan ayıcık toka yapılışı ilginizi çekecek projelerden. Ponponla neler yapılır kalp ponpon nasıl yapılır öğrenelim.

Kolay Kalp Ponpon Yapılışı

Hem tek renk iplerle hem de renkli iplerle 2 video ile kalp ponpon yapılışı hazırladık. Duvar süsü modelleri olarak bile kullanabileceğimiz yapılışı oldukça kolay projelerden. Parmakla ponpon nasıl yapılır, kalp ponpon nasıl yapılır detaylarıyla öğreneceğiz. Çatalla ponpon, çatal iğne ile ponpon yaptık. Bugün parmağa dolayarak ponpon yapıyoruz.

Parmakla Kalp Ponpon Nasıl Yapılır?

Kalp Ponpon Nasıl Yapılır?

Ponponlarımızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Kalp ponpon nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler