Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ponpondan Ayıcık Toka Yapılışı

Kız çocukları için genç kızlar için kendini genç hisseden bu tarz tokaları kullanmayı sevenler için çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Ponpondan ayıcık toka yapılışı. Aynı desenle birçok farklı çalışma yapabilirsiniz. Araba süsleri, çanta süsleri, duvar süsleri, hediye paketleme aksesuarları olarak kullanabilirsiniz. Ponpondan ayıcık tarifi bizden çeşit süslemede kullanmak sizden. Ponpondan tavşan, ponpondan köpek, ponpondan kurbağa, ponpondan zürafa yapıp toka modellerine çevirebilirsiniz. Ponponları genelde örgülerimizi süslemek için kullanıyorduk. Bu proje ile farklı yerlerde de kullanabileceğimiz görmüş oluyoruz.

Ponponla birçok çalışma yapmıştık. Mesela çocuklarımızla birlikte ponpon oyuncak tavşan yapımını deneyebiliriz. Ponponla karpuz yapılışını deneyip yine toka olarak kullanabiliriz. Çiçekli ponpon nasıl yapılır paylaştığımız projeler arasında. Yine toka veya farklı süslemelerde kullanabiliriz. Daha farklı projelere göz atmak isterseniz ponponla neler yapılır göz atıp beğendiğiniz kendin yap projelerini evde deneyebilirsiniz.

Ponpondan Ayıcık Toka Nasıl Yapılır?

İlk olarak ponpondan ayıcık toka yapılışını öğreneceğiz. Lastikli toka modelleri saçınızda çok güzel duracak. Daha sonra aynı ayıcığı biraz değişikliklerle başka nerelerde kullanabiliriz ona göz atacağız. Mesela kapı süsü yapıp ayıcıklar ekleyebilirsiniz. Ya da çiçek aranjmanlarınızın arasına ekleyebilirsiniz. Cam kavanozları süslemek için kullanabilirsiniz.

Ponpondan Ayıcık Toka Yapılışı

Şimdi aynı ayıcığı farklı nerelerde kullanabiliriz görelim.

Ponpondan Ayıcık Toka Yapılışı 1

Ponpondan Ayıcık Toka Yapılışı 2

Ponpondan Ayıcık Toka Yapılışı 3

Son olarak videomuza geçip ponpondan ayıcık toka yapılışını öğrenelim. Çok sevimliler. Hemen yapmak istiyorsun. O halde buyurun videoya. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler