Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Görünümlü Örgü Modeli Yapılışı

Örgü abiye modelleri örmek isterseniz sizlere çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Abiye örgü çanta modellerinde de kullanabilirsiniz. Harika olur. Dantel runner modelleri, yazlık örgü modelleri, örgü bluz modelleri örebilirsiniz. Çok yakışacaktır. Pantolonla, elbiseyle, gömleklerle, eteklerle kullanabilirsiniz. Siyah renkli iplerle tam abiye, gipür, fransız danteli görünümünde olacak. Gold renkler, gümüş renkler, simli ipler veya klasik dantel ipleriyle örebilirsiniz. Model çok güzel ve dikkat çekici.

Dantel görünümlü örgü modeli yapılışı yabancı örgü modellerinden. Çok severek örecek bu güzel örnekle çeşit çeşit modeller üreteceksiniz. Abiye etol örgü modelleri yapılışı paylaşmıştık. Az sonra paylaşacağımız modeli etol olarak da kullanabilirsiniz. Gece elbisesi olarak örebilirsiniz. Yine önceki tariflerimiz arasında eğer dikişi seviyorsanız dantel kumaştan elbise dikimi ve pratik gelinlik dikimi var. Beğendiklerinizi hemen dikmeye başlayabilirsiniz. Dantel örneklerinde birçok modelde kullanacağımız modelin anlatımına geçiyoruz.

Gipür Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Çok beğeneceğiniz bir model. Birçok renk iple birçok modelin yapılışında kullanılabilir. Pamuklu, keten ve merserize iplerle yazlık örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Çok şık bluzlar, kazaklar, atletler olur. Yada etol şal modelleri, dantel runner modelleri örebilirsiniz. Örgü çantalar örebilirsiniz.

Dantel Görünümlü Örgü Modeli Yapılışı 2

Dantel Görünümlü Örgü Modeli Yapılışı 1

Son olarak videoya geçip dantel görünümlü örgü modeli yapılışını öğrenelim. Çok beğenecek farklı iplerle de farklı örgülerinizde kullanacaksınız.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler