Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rafya İple Örgü Suluk Kılıfı Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından bugün yazın çok sık kullanacağımız suluk kılıfı modelleri yapılışı hazırladık. Beğendiğiniz tığ işi örneklerle çok güzel suluk kılıfları örebilirsiniz. Hasır ipler, rafya ipler, kağıt ipler veya koton gibi farklı ipleri kullanabilirsiniz. Makrome ipleri, penye ipler kullanabilirsiniz. Rafya iple örgü suluk kılıfı yapılışı çeşit çeşit iplerle örülecek modellerden. Hatta bu örneği örgü çanta modellerinde de kullanabilirsiniz.

Yazın daha çok su içtiğimiz kışın suya pek ihtiyaç duymadığımızdan dolayı suluk kılıflarını, matara kılıflarını da daha çok yaz için örüyoruz. En güzel tığ işi motif modelleri, en güzel örgü modelleriyle kılıflar örüyoruz. Mesela örgü çiçek motifleriyle örülmüş kılıflar yapabilirsiniz. Su şişesi taşıma çantası örme sizlere yapacağınız modellerde fikir verecek. Örgü kova çanta yapımı hazırlamıştık. Yine matara kılıfı örmek için örneği kullanabilirsiniz. Daha fazla modelin yapılışına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Şimdi rafya iple örgü suluk kılıfı yapılışını öğrenelim.

Rafya İple Suluk Kılıfı Nasıl Örülür?

Rafya, kağıt ve hasır iplerle çok güzel duracak bir model. Koton ipler, merserize iplerde kullanabilirsiniz. Şişe kılıfı örmek için elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Suyunuzu, kahvenizi, çayınızı bu güzel kılıfla rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Rafya İple Örgü Suluk Kılıfı Yapılışı 1

Rafya İple Örgü Suluk Kılıfı Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Örülmeye değer. 1 günde tamamlayabilirsiniz. Rafya ipler, kağıt ipler sert olduğu için biraz örmesi zor olabilir. Ama duruşu çok güzel oluyor. Gelin şimdi birlikte rafya ipler örgü suluk kılıfı yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler