Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Su Şişesi Taşıma Çantası Örme

Örgü modelleri ve yapılışlarında harika bir modelle devam ediyoruz. Sırada su şişesi taşıma çantası örme. Küçük sarı çiçeklerden oluşan şişe kılıfı yapımını çok seveceksiniz. Aile boyu herkese uygun her şişeye uygun kılıflar öreceksiniz. Biliyorsunuz bu sene birçok ünlü marka şişe kılıfından tasarladı. Stradivarius su şişesi çantası çok moda. Orada kullanılan popcorn papatya motiften biz renk renk battaniye örmüştük. Onlar ise su şişesi kılıfı, örgü çanta modelleri olarak tasarlamışlar. Sizde battaniyede veya farklı yerlerde gördüğünüz örgülerden yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz. Şişelere kılıf örmek istiyorsanız makrome su şişesi kılıfı hoşunuza gidecek bir model. Örgü modellerinde tığ ile makrome ile kılıflar örebilir hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Daha fazla model açıklamasına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelimiz olan su şişesi taşıma çantası örme modeline geçelim.

Su Şişesi Kılıfı Örgü

Tığ işi örgü modellerinden kır çiçeklerini andıran sarı papatyaları andıran güzel bir model tarifiyle devam ediyoruz. Yine su şişesi taşıma çantası örme modelde kullanacağımız çiçekleri çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz. Mesela bebek örgülerinde. Harika bir yelek olur kız çocukları için. Çiçekli güzel bir paspas olur. Yada tek çiçek olarak örüp patikleri süslemek için kullanabilirsiniz.

Su Şişesi Taşıma Çantası Örme

Her renkle örüldüğünde muhteşem duracak matara kılıfı örüyoruz. Buyurun tarife. Sizde ördüğünüz örgüleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Bol hobili huzurlu günler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler