Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Tek Parça Çiçekli Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden yine çok seveceğimiz bir modelin anlatımını hazırladık. Bu modelde ipimizi koparmadan bütün olarak örüyoruz. Örgü yelek modellerinde, yazlık örgü modellerinde, örgü şal modellerinde, dantel runner modellerinde kullanacağımız çok zarif bir örnek. Çiçekli ve göz dolduran örneklerden. Bence bu modelden pamuklu iplerle örgü paspas modelleri de çok güzel olur. Banyo dekorasyonumuza çok yakışır. Bütün olarak ördüğümüz için arka kısmı da çok düzgün durur. Örgü modelleri ve yapılışlarında bütün örüldüğünde hem sürekli ip koparmakla, renk değiştirmekle uğraşmıyoruz. İp saklamakla uğraşmıyoruz. Model önden baktığımızda da arkadan baktığımızda da çok düzgün duruyor. Tığla tek parça çiçekli örgü modeli yapılışı her renkle örerek birçok modelde kullanacağımız keyifli örgülerden.

Yeni örgü modellerinden bahsedecek olursak örümcekli yine tek parça halinde örülen bir örgüden bahsetmiştik. Şallar, runnerler, yelekler… Her şey örebiliriz. Tarifine tığla örümcekli örgü modeli yapılışından ulaşabilirsiniz. Kolay örgü modellerinden. Yine fıstıklı örgü modeli ve yapılışı yeni örgü modellerinden. Yeleklerde ve birçok modelde kullanacağımız zarif örgülerden. Gelelim şimdi çok beğeneceğimiz kolay örgünün nasıl örüldüğünü öğrenmeye.

Tığ İşi Örgü Modelleri Açıklamalı

Mavi renkle örülmüş göz dolduran güzellikte yeni bir model anlatımı hazırladık. Yelekler örebiliriz. Şallar örebiliriz. Yazlık örgülerde kullanabiliriz. Çok şık salaş örgü modelleri tasarlayabiliriz. Önü ve arkası birlikte örülen hırkalar, yelekler örebiliriz. Model hem çok güzel hem gösterişli hem de çok şık duruyor. Sizde sevdiğiniz renklerle sevdiğiniz modellerde kullanabilirsiniz.

Tığla Tek Parça Çiçekli Örgü Modeli Yapılışı

Tığla Tek Parça Çiçekli Örgü Modeli Yapılışı 1

Renk seçimi de oldukça güzel olmuş. Şimdi de tığla tek parça çiçekli örgü modeli yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler