Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Modelleri Yapılışı

Şiş örgü modelleri yapılışından muhteşem bir örnek. Fıstıklar, yarım baklava dilimlerinden oluşan şahane bir örnek. Örgü yelek modellerinde, etol şal modellerinde, örgü kazak modellerinde, etol şal modellerinde kullanabilirsiniz. Çeyizlik yelek modelleri olarak muhteşem duracak bir örnek. Bu güzel modeli kazaklarda kullanabilirsiniz. Mesela sadece kol kısmında desen uygulaması yapabiliriz. Diğer kısımlarda düz örgü örerek hoş bir tasarım oluşturabiliriz. Şiş ile gelin yelek modelleri olarak tasarlayabilir alize iplerle örebilirsiniz. Mimuu.com da yeni modeller tüm hobilere değinmeye devam ediyoruz. Yeleklerden, iğne oyalarından, çeşitli hobi dünyasından bahsediyoruz. Yine yeleklerde, kazaklarda veya farklı örgülerde kullanacağımız popcornlu bir örnek anlatımı hazırladık. Şiş örgü modelleri yapılışından çok seveceğimiz yabancı örgü modellerinden bahsedelim.

İki Şişle Yeni Örgü Modelleri Yapılışı

Kazaklarda, hırkalarda, yeleklerde ve şallarda kullanacağımız yepyeni bir tarif. Bu güze modelle bebek örgüleri tasarlayabiliriz. Bebek elbiselerinde alt kısımda örneğin uygulamasını yapabiliriz. Bebek battaniyesi örebiliriz. Bebe yünleriyle tek renk bebek battaniyeleri örebiliriz.

Şiş Örgü Modelleri Yapılışı

Sarı renkle örülmüş çok hoş bir örnek. Krem, mavi ve diğer tüm renklerle çekinmeden öreceğiniz yabancı örgü modellerinden. Detaylı yapılışı ise videolu. Hazırsanız hemen birlikte izlemeye ve nasıl örüldüğünü öğrenmeye koyulalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler