Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş ile Gelin Yelek Modelleri

2 tarif birden hazırladık. Şiş ile gelin yelek modellerinden harika iki tarif. Minik yelkenler örgü modeli veya diğer bir ismi ile yarım yelpaze örgü modeli tarifi. Diğer bir modelimiz ise Çanakkale burgusu örneği. Diğer bir adı ile kaynana öremez gelin giyemez modeli yapılışı. Beğendiğiniz modelleri yelek modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Şiş ile örülmüş harika yelek örneklerimiz var. Günlük kullanımlar için, anne yelek modelleri olarak, çeyizlik yelek modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Şiş ile gelin yelek modellerine birkaç örnek daha sıralayalım. Hayat ağacı örgü yelek modeli çok güzel bir model. Lastik olarak istediğiniz modelleri kullanabilirsiniz. Fıstıklı çiçek örgü yelek modeli bebek örgü modellerinde de kullanabileceğiniz bir örnek. Hadi şimdi bu 2 güzel modelin yapılışına geçelim.

İki Şişle Gelin Yelek Modelleri

Sadece yelek modellerinde değil birçok örgü modelinde kullanabileceğiniz bir model. Şiş ile gelin yelek modellerini şapka modellerinde, eldiven modellerinde, boyunluk modellerinde, süveter modellerinde ve daha birçok örgüde kullanabilirsiniz. Örneğin tarifi bizden ve istediğiniz örgüde kullanmak sizden. Zor gibi görünse de iki örnekte kolay bir model.

İlk örneğimizin yapılışı ile başlayalım. Herk renk ile ve birçok örgünüzde kullanabileceğiniz bir model. Burgulu Çanakkale örgü modeli yapılışı ile ilk modeli izleyelim.

Şiş ile Gelin Yelek Modelleri

 Şiş ile Gelin Yelek Modelleri 3

İlk modelimizin yapılışını inceledik. Sıra geldi ikinci modelin yapılışını izlemeye. Yan yelpaze veya minik yelkenler olarak isimlendiriliyor. Yelek, kazak, süveter ve birçok örgüde kullanabilirsiniz.

Şiş ile Gelin Yelek Modelleri 4

Şiş ile Gelin Yelek Modelleri 2

Şiş ile Gelin Yelek Modelleri 1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler