Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin

Yelek modellerinden çok şık bir örnek. Yelek modellerinden sizlere yepyeni bir model anlatımı daha hazırladık. Tüm aşamalarını videoda ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz. İstediğiniz yaş grubu için örebilirsiniz. İlmek sayılarını ayarlayarak. Renk seçimlerini örmek istediğiniz kişinin beğendiği renklere göre ayarlayabilirsiniz. Örgü yelek modelleri büyükler içinde, küçükler içinde birçok anlatımlı modeller mevcut. Özelikle çeyiz hazırlığında olanlar için çok güzel yelek modelleri var. İsmi de ilginç olan kaynana öremez gelin giyemez örneği yapılışı videolu bir örnek. Şiş örgü yelek modellerinde çok kullanılıyor. Fıstıklı çiçek örgü yelek modeli de çok şık örneklerden. Daha fazlası için mimuu.comu ziyaret edebilirsiniz.

Bayan Örgü Yelek Modelleri Yelek Çeşitleri

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin 1

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin 2

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin

Önden düğmeli, farklı kesim şekilleri olan çok şık bir yelek. Örgü yelek modelleri büyükler için olan örneği genç kızlarınız içinde örebilirsiniz. Akrilik bir iple örülmüş bir iplik. Angora iplerle örülen bir model. 4 mm şiş ile örülmüş.  300 gr civarında bir ip gerekiyor. Kolay bir yelek. Aynı modeli atkı, şapka modellerinde de kullanabilirsiniz. 60 ilmek atarak başlıyorsunuz. Daha sonra videoda anlatıldığı gibi örmeye devam edelim.

Modelde kullanılan iplik ince bir iplik. Farklı iplerle de örebilirsiniz. Kullanacağınız ipe göre ilmek sayıları değişecektir. İlmek sayılarınızı hesaplarken iplerinizin kalınlık inceliğini de dikkate alabilirsiniz. Dönerek örülen ve şekil verilen bir yelek. Şimdi bu yeleğin tüm ayrıntılarını videodan takip edelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler