Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı

Şiş örgü modellerinden birçok modelin yapılışında kullanacağımız güzel bir modelin yapılışını hazırladık. İki şişle örgü modelleri anlatımlı. Şişle örgü modelleri anlatımlı modeli çeyizlik yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Yeleklerde angora ipleri kullanabilirsiniz. Eğer ince olduğunu düşünüyorsanız ipi iki kat yapabilirsiniz. Bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Çiçekli bir model olduğu için özellikle kız bebek örgülerine çok yakışacaktır. Örgü bebek pantolonu örüp yan kısımlarına az sonra öreceğimiz örneği desen olarak uygulayabilirsiniz.

Şiş örgüsü anlatımlı model akrilik iplerle, yünlü iplerle, pamuklu iplerle birçok modelde kullanılacak çok hoş bir örnek. Yazlık örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Salaş örgü modellerinde, örgü hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Özellikle çeyizlik örgülerde, şallarda, yeleklerde ajurlu şiş örgüleri anlatımlı modeller kullanılıyor. Sizde bu modeli çeyiz için öreceğiniz örgülerde kullanabilirsiniz. Şiş örgüleri anlatımlı Türkçe videolu. Örmesi keyifli bir model. Biraz hayal gücüyle bu güzel örnekten harika desenler, modeller, tasarımlar oluşturabiliriz. Gösterişli iki şiş örgü modeli nasıl örülür öğrenelim.

Şişle Ajurlu Örgü Nasıl Örülür?

İnce iplerle yeleklerde, hırkalarda özellikle çeyizlik örgülerde kullanabilirsiniz. Bebe yünleri veya farklı iplerle farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Kazaklar örüp sadece kol kısmında desen uygulaması yapabilirsiniz. Daha önce benzer şekilde örnekleri incelemiştik. Gerçekten güzel oluyor.

Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı

Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı 2

İki farklı renkle örülmüş halini gördük. Oldukça güzel görünüyor. Modelin nasıl durduğunu gördüğümüze göre o halde yapılışına geçebiliriz. Şişle örgü modelleri anlatımlı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler