Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Ajurlu Yapraklar Örneği

Şiş örgü modellerinden yine muhteşem bir model daha. Bayan örgü modellerinde birçok tasarımda kullanacağımız bir model. Çeyizlik örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Yelek modelleri çok güzel durur. Bebek örgü modellerinde düz örgülerle birleştirerek kullanabilirsiniz. Şişle ajurlu yapraklar örneği etol şal modellerinde de muhteşem durur. Yazlık örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Birçok örgü modellerinde kullanacağımız bir tasarım. Ajurlu şiş örgü anlatımlı modelleri sizde hayal gücünüzü kullanarak birçok tasarım oluşturabilirsiniz. Şuan aklıma gelen fikirlerden biri ise kalın iplerle örgü halı modelleri yapmak, banyo paspas modelleri, yatak odası için halı modelleri örmek. Nasıl olur sizce. Ajurlu şiş örgü örneği yapılışına lastik kurmadan direk olarak başlayabilirsiniz. Kenar kısımları dilimli olduğu için çok güzel durur. Şişle ajurlu yapraklar örneği için anlatıma geçiyoruz.

Ajurlu Yapraklar Modeli Nasıl Örülür?

Zor gibi görünen ama sıra hatırlaması kolay, takibi kolay modellerden. Karışık değildir, gözünüzü korkutmasın. Şişle ajurlu yapraklar örneğini kız çocukları için birçok tasarımda kullanabilirsiniz. Kadınlar için birçok örgü modelinde kullanabilirsiniz. Elbise, pantolon, kazak, tişört, atkı, şal, boyunluk gibi birçok örgüde kullanabilirsiniz.

Örneğin şeması aşağıdaki gibi. Modeli 10 ilmek ve katları olmalıdır. Ayrıca +1 kenar ilmeği ve simetri olması için +2 ilmek daha ekliyoruz. Örnek 16 turdan oluşuyor. Yapraklar üst üste değil birbiri arasına gelerek ilerliyor.

Şişle Ajurlu Yapraklar Örneği 1

Şimdi örneğin nasıl durduğuna bakalım.

Şişle Ajurlu Yapraklar Örneği 2

Şişle Ajurlu Yapraklar Örneği 3

Şişle Ajurlu Yapraklar Örneği

Çok güzel görünüyor değil mi. Son olarak ise videoyu izliyoruz.

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/cozyhands/effetknyi-uzor-s-nebolshimi-listikami–dlia-viazaniia-jenskih-izdelii-622b5b20e8bfec13947beab3

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler