Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mandalina Örgüsü Modeli

Şiş örgü modellerinden daha çok bebek örgü modellerinde kullanılan bir model. Ama yetişkin örgü modellerinde de çok güzel duruyor. Örneklerini hazırladık. Örgü yelek modelleri, örgü hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Görünüşünün aksine kolay modellerden. İp dolayarak ve kesme işlemi yaparak mandalina örgüsü modelini örüyoruz. Anlatımı Türkçe videolu olarak hazırladık. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Örgü modellerinde kat kat duran ajurlu örgü modellerinden. Gösterişli örneklerden. Bebek örgülerinde bebek yelek modellerinde, bebek hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Örülmüş olarak örneklerini çok görmüşüzdür. Mimuu.com üzerinde anlatımlı çok hoş çok güzel görülmemiş örneklerin anlatımlarını hazırlamaya devam ediyoruz. Gelelim çok beğendiğimiz keyifle ördüğümüz mandalina dilimi örgü modelinin anlatımına.

Mandalina Dilimi Modeli Nasıl Örülür?

Sakallı ipler, kürk ipler, tiftik ipler ve çeşitli kalınlıkta örülen iplerle öreceğiniz şahane bir model. Hep bebe yünleriyle ördük. Ama şimdi farklı iplerin de birleşimiyle örülmüş hallerini göreceğiz. Her ip değişikliğinde modelin nasıl durduğuna da şahitlik edeceğiz. Böylece sizde sevdiğiniz renkleri, sevdiğiniz ipleri birleştirerek yeni tasarımlar örgüler oluşturabilirsiniz.

İlk olarak sizlere mandalina örgüsü modelinden yapılmış tasarım örneklerin görsellerini iletmek istiyorum. Hadi inceleyelim.

Mandalina Örgüsü Modeli 3

Mandalina Örgüsü Modeli 2

Mandalina Örgüsü Modeli 1

Mandalina Örgüsü Modeli 5

Mandalina Örgüsü Modeli 8

Mandalina Örgüsü Modeli 6

Mandalina Örgüsü Modeli

Mandalina Örgüsü Modeli 4

Mandalina Örgüsü Modeli 7

Mandalina Örgüsü Modeli 9

Mandalina Örgüsü Modeli 10

Yelek, hırka ve kazak olarak nasıl durduğunu gördük. Şimdi modelin nasıl yapıldığını videolu olarak izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler