Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Parça Kumaşlardan İp Nasıl Yapılır?

Çok güzel yepyeni bir kendin yap projesi hazırladık. Özellikle dikiş dikenlerin ilgisini çekecek projelerden. Parça kumaşları değerlendirme projesi hazırladık. Parça kumaşlardan ip nasıl yapılır? İlk olarak parça kumaşları bir araya getirerek ip yapacağız. Daha sonra o ipleri farklı farklı projelerde kullanacağız. Yine hangi projelerde kullanabiliriz anlatan güzel bir galeri de hazırladık. Paspaslar, çantalar, suplalar, runnerler… Çok güzel projeler yapabiliriz. Tabi parça kumaşlardan ip nasıl yapılır geçmeden önce daha önce yaptığımız artık kumaşlarla yapılan tasarımlara göz atalım.

Parça Kumaşlardan İp Nasıl Yapılır?

Bu paragrafta artık kumaşları değerlendirdiğimiz projelere değineceğiz. Mesela çok güzel paspaslar dikebiliriz. Örgü ile birleştirebilir veya dikerek paspas yapabiliriz. Kumaştan paspas yapılışı ilginizi çekecek projelerden oluşuyor. Parça kumaşları yine örgü ile birleştirerek bebek battaniyesi modelleri örebilirsiniz. En güzel fikirlerinden biri parça parça battaniye yapımını olacak. Parça kumaşların güzel desenlerini takı yapımında da kullanabilirsiniz. Örneğin parça kumaşlardan kolye nasıl yapılır inceleyebilir hemen kendinize en güzel kolyeleri yapmaya başlayabilirsiniz. Artan kumaşlardan ne yapılır, parça kumaştan ip nasıl yapılır tüm adımları öğrenmeye geçelim.

Parça Kumaşlardan İp Nasıl Yapılır? 3

Parça Kumaşlardan İp Yapılışı

Eşofmanlar, elbiseler, tunikler, pantolonlar, gömlekler diktik. Sonra kumaşların kalan artık kısımlarından ipler yapıyoruz. İpleri ise yine tek başına veya farklı iplerle de birleştirerek yeni tasarımlarda kullanıyoruz. Şimdi kumaşlarla yaptığımız iplerle nasıl projeler yapabiliriz inceleyelim.

İplikleri hazırladığımızda yukarıdaki projeleri veya farklı projeleri yapabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim parça kumaşlardan ip nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler