Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Artan Kumaşlardan Ne Yapılır?

Artan kumaşlardan ne yapılır sorusu için kumaşlarla yapılan tasarımlar hazırladık. Çantalar, sepetler, halılar, kilimler var galeri içinde. Hata maske yapımı bile var. Burada bulunan modellerin yapılışı yok. Ama parça kumaşlarınızı değerlendirmek isterseniz bu modeller fikir verebilir. Artan kumaşlardan ne yapılır, işte bu güzel modeller yapılır. Kilimler benimde yapmak istediğim modellerden. Artan kumaştan paspas yapımı çok sevdiğim modellerden. Artan kumaşlarınızla güller, çiçekler yapabilirsiniz. Daha önce videolu kumaştan gül yapımı, kumaştan lale yapımı gibi çiçekleri yapabilirsiniz. Artan kumaşları birbirine ekleyerek kırkyama bebek battaniyesi yapımı çalışmaları yapabilirsiniz. Evde parça kumaşları değerlendirmek isterseniz bu fikirleri, bu modelleri mutlaka incelemelisiniz.

Artan Kumaşları Değerlendirme

Artan kumaşlar nasıl değerlendirilir sorusuna yanıt bulmaya çalışıyoruz. Sepetler çok güzel olmuş. Kumaşların içine urganlar, kalın ipler yerleştirerek sepetleri yapabilirsiniz. Yapıştırabilirsiniz. Elle dikebilirsiniz. Paspaslar da aynı şekilde. Zikzak dikişle birbirine ekliyoruz. Saç bantları da yapabilirsiniz parça kumaşlardan. Penye kumaşlarınız varsa penye kumaştan ne yapılır diyorsanız yine bu projeleri kullanabilirsiniz. Kumaşlarınızla puf modelleri yapabilirsiniz. Çok güzel modeller, fikirler var. Pufları da ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz.

Elinde artan, parça kumaşı çok olan ve artan kumaşlardan ne yapılır diyenler mutlaka bu galeriyi incelemeliler. Ve yine hobi ile ilgilenen, kendin yap projelerini seven, kendi el emeği ürünleri kullanmayı sevenler için çok güzel projeler var. Sizlerinde kolayca evde yapabileceği modelleri derlemeye çalıştık. Birçok işe yarayan ürüne dönüştürebileceğiniz örnekleri bulabilirsiniz. Artık kumaşlardan ürün elde edebilirsiniz. Hadi birlikte inceleyelim modelleri.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler