Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

2 Turda Deniz Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden muhteşem bir model yapılışı hazırladık. 2 turda tamamlıyoruz. Deniz kabuğu örgü modellerini çok seviyoruz. Daha sonra muhteşem modeller tasarlıyoruz. 2 turda deniz kabuğu örgü modeli yapılışı gösterişli ajurlu örgü modellerinden. Örgü şal modelleri, örgü yelek modelleri, kağıt ipten çanta modelleri, örgü paspas modelleri, örgü etek modelleri, örgü runner modelleri gibi birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Farklı tığ işi örnekler, deniz kabuğu örgü modelleriarıyorsanız da yine mimuu.com üzerinden hepsine ulaşabilirsiniz. Arama kısmına deniz kabuğu yazmanız yeterli. Tüm modellere ulaşacaksınız.

Bu paragrafta en güzel tığ işi örgü modellerinden bahsedeceğiz. Tığla örülmüş ilk defa bizde gördüğünüz modeller. Mesela yepyeni zikzak örgü modeli yapılışı yeleklerde, runnerlerde ve daha fazlasında kullanacağınız modellerden. Kare motifli örgü modellerinden battaniye örmek isterseniz sık iğneli kare motif yapılışını inceleyebilir battaniyelerinizde kullanabilirsiniz. Şimdi tüm detaylarıyla 2 turda deniz kabuğu örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Deniz Kabuğu Örgü Modeli Nasıl Örülür?

4 zincir çekip tığa 2 kep ip dolayarak deniz kabuklarımızı yapmaya başlıyoruz. 2 turda tamamladığımız çok hoş örülmeye değer örneklerden. İlk turda yuvalarımızı yapıyoruz. 2. turda yuvalara deniz kabuklarını yerleştirmeye başlıyoruz.

2 Turda Deniz Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı 3

2 Turda Deniz Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı 1

2 Turda Deniz Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı 4

2 Turda Deniz Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı 2

2 Turda Deniz Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim 2 turda deniz kabuğu örgü modeli yapılışını öğrenelim. Sizde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Bu modelle başka neler üretebiliriz yorum kısmından paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler