Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Kolay Çıtı Pıtı Örgü Modeli

Şiş örgü örneklerinden yine çok hoş bir model anlatımı. İki şişle kolay çıtı pıtı örgü modeli. Bebek örgü modelleri, yetişkin örgüleri, bebek battaniyesi, hırkalar, yelekler… Hepsinde kullanabilirsiniz. Tüm örgü modellerine yakışacaktır. Anlatımı ise Türkçe videolu. O yüzden hepimiz zorlanmadan örebiliriz. Hoş örgünün dili hep aynı olduğu için biz örgü severler yabancı örgü modellerini örerken de zorlanmayız. Dil bilmesek te ellerini takip ederek öreriz. O zaman da işimiz kolaylaşır.

Mini baklava dilimlerini andıran örneği örmesi keyifli olacak. Hatta bu modelde kalın ipleri kullanarak paspaslar örebilirsiniz. Örgü paspas modellerinde genelde penye ip örgü modellerini, kordon ipleri, koton ipleri kullanıyoruz. Kalın ipler seçerek örneği paspaslarda da kullanabilirsiniz. Banyolarınıza ördüğünüz paspaslar şıklık katacak. İki şişle kolay çıtı pıtı örgü modeli ile ne örülürse örülsün çok güzel olacak. O halde hemen tarife geçip detaylara göz atalım.

İki Şişle Çıtı Pıtı Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Tek renk çalışıldığında aşağıdaki gibi çok güzel duracak örneklerden. Erkek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Erkekler için hırkalar, süveterler, yelekler, şapka veya atkılar örebilirsiniz. Tek Az önce dediğimiz gibi tek renkle çalışılabilir veya aralara renk geçişleri eklenebilir. Erkek örgü ceket modelleri örerken renk geçişleri veya cepler farklı renkle örebilir yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

İki Şişle Kolay Çıtı Pıtı Örgü Modeli

İki Şişle Kolay Çıtı Pıtı Örgü Modeli 1

Çok güzel değil mi. O halde hemen tarife geçip iki şişle kolay çıtı pıtı örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler