Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Spiral Güller Kenar Oyası Yapılışı

Kenar oyası modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Sırada spiral güller kenar oyası yapılışı tamamlandığında çok şık duran oyalardan. Havlu kenarı modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü paspas modelleri, örgü amerikan servis modellerinde, bebek battaniyesi modellerinde kenar oyası, kenar süsü olarak kullanabilirsiniz. Örgü takı yapımında kullanabilirsiniz. Kolyeler, küpeler örebilirsiniz. Örgü kemer modellerinde kullanabilirsiniz. 3 boyutlu tığ işi örgü modelinde güllerin orta kısmına boncuk eklemesi de yapabilirsiniz. Örgü toka modelleri, örgü saç bandı modellerinde kullanabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Eğer sizin de aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Spiral güller kenar oyası yapılışına geçmeden önce daha farklı modellerin anlatımına göz atalım.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz kenar oyası modellerinden bahsedeceğiz. Birçok alanda kullanacağımız kenar oyaları kullanacağımız alana göre çeşitli iplerle örülebilir. Kolay battaniye kenar oyası yapılışı kolay ve şık duran örneklerden. Boncuklu kenar oyası yapılışı kirazı andıran oyalardan. Kenar oyası tığ işi örneğini lif modellerinde görmüşsünüzdür. Duvar süsü olarak bile kullanılabilir. Bu modeller tığ ile yaptığımız kenar oyalarından. Şiş örgülerle de çok güzel kenar oyaları örebilirsiniz. Tıpkı şiş örgü popcorn kenar oyası nasıl yapılırda olduğu gibi. Gelelim şimdi yine tığla ördüğümüz spiral güller kenar oyası yapılışına.

3D Spiral Güller Nasıl Örülür?

2 farklı renkle örülmüş örneğini inceleyeceğiz. Kolye, saç bandı, toka gibi çeşitli modellerde kullanacağımız çok güzel 3 boyutlu örgülerden. Dantel anglez kordonunu andıran görüntüsü ile çok güzel duruyor. İsterseniz dantel anglez modellerinde de kullanabilirsiniz.

Spiral Güller Kenar Oyası Yapılışı

Çok güzel duruyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Spiral güller kenar oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler