Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden yine birçok modelin yapılışında kullanacağımız bir örnek hazırladık. Kolay ajurlu örgü modellerinden. Modelden örgü süveter modelleri, örgü çorap modelleri, örgü hırka modelleri, bebek örgüleri gibi örgüler örebilirsiniz. Alize iplerle çeyizlik yelek modellerinde kullanabiliriz. İki şişle kolay örgü modeli yapılışı kordon iplerle, penye iplerle veya makrome ipleriyle örgü puf modellerinde de kullanabilirsiniz. Dikdörtgen bir parça örüp uç kısımlarından birleştirerek pufa çevirebilirsiniz. Örgü modellerinde biraz hayal gücümüzü kullanarak beğendiğimiz tüm modellerde ip değişiklileri, şiş değişiklikleri yaparak birçok örgüde kullanabiliriz. Mesela biraz düşünerek az sonra paylaşacağımız modelden puf örebiliriz dedik. Sizce başka neler örebiliriz. Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı 4

Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı örnek üstü örgü altı kumaş elbise modellerinde de kullanılabilir. Mesela örgü roba modelleri yapıp alt kısımda düz örgü ile tamamlayarak kullanabiliriz. Erkek bebek örgü modellerinde kullanabiliriz. Erkek bebek hırka modelleri yapabiliriz. Bebek battaniyesi olarak kullanabiliriz. Kolay şiş örgü önekleri anlatımlı modelin tarifine geçelim. Güzel, zarif iki şişle kolay örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Küçük yaprakları andıran güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Çok amaçlı bir model ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kazaklar, hırkalar, yazlık örgüler, yelekler, battaniyeler, şallar… Her şey örebilirsiniz. İki şişle kolay örgü modeli yapılışının ön yüzünden ve arka yüzünden nasıl durduğuna bir bakalım.

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı 1

Sıra geldi modelimizin şemasını incelemeye.

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı 2

Son olarak videoyu izleyelim ve kolay örneğin nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı 3

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/cozyhands/fakturnyi-uzor-spicami-s-melkimi-listikami-dlia-viazaniia-djemperov-palantinov-noskov-6125f69b37f8c036b93d2f3a

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler