Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Ajurlu Örgü Yapılışı

Şahane bir örnek daha. Şallar, kazaklar, hırkalar, bebek örgüleri örmek için mükemmel bir örnek. Çiçekli ajurlu örgü yapılışı. İki renkli örgü modellerinden. Şemalı ve videolu anlatımla yeni şiş örgü örneğinin anlatımını hazırladık. Böylece modeli kolayca yapabilir birçok örgüde kullanabiliriz. Zikzak çizgiler, çiçek örneği ve ajurlu örgü modellerinden yeni örgü modelleri tarifi. Bu deseni tek renkli ve iki renkli hatta her çiçekte farklı renk kullanarak çok renkli olarak örebilirsiniz. Hatta payetli iplikler, simli iplikler, boncuklu iplikler ve düz iplikler kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde saydığımız birçok ipi ve rengi kullanabilirsiniz. Etol şal modellerine pullu veya boncuklu iplerle çok güzel duracaktır. Yada el örgü kazak modelleri, örgü yelek modellerinde de çeşitli iplerle kullanabilirsiniz. Ajurlu şiş örgü örneği yapılışı burada aklımıza gelmeyen birçok modelde kullanılabilecek güzellikte bir örnek. Adımları takip ettiğimizde kolay şiş örgü örnekleri anlatımlı modellerden olacak. Bebek örgü modellerinde de kullanacağımız yeni modelin anlatımına geçelim.

Çiçekli Şiş Örgü Modeli Yapılışı

Kadınlar için örülmüş birçok örgüde kullanabilirsiniz. Kazaklar, yazlık örgü modelleri, tişörtler, etekler, elbiseler örebiliriz. Model 12 ve katlarından oluşuyor. Model 10 sırada tamamlanıyor. Şişe ilmek atmak için 12 ve katları +2 kenar ilmeği atarak devam ediyoruz. Şimdi şemaya bir göz atalım.

Çiçekli Ajurlu Örgü Yapılışı 3

Şemada semboller İngilizce olarak yer alıyor. Birçok örgüde kullandığımız için terimlerin nasıl örüldüğünü biliyoruz. Çiçekli ajurlu örgü yapılışı bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Çiçekli Ajurlu Örgü Yapılışı 4

Çiçekli Ajurlu Örgü Yapılışı 1

Çiçekli Ajurlu Örgü Yapılışı 2

Çiçekli Ajurlu Örgü Yapılışı

Örgümüzün nasıl durduğunu gördük. Şimdi de nasıl örüldüğüne göz atalım.

 

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/cozyhands/originalnyi-ajurnyi-uzor-s-cvetochnym-ornamentom-dlia-viazaniia-palantinov-djemperov-61d3fac882149e77319bf9bf

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler