Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Şiş Örgü Örneği Yapılışı

Ajurlu örgü modellerini, delikli örgü modellerini birçok yerde kullanıyoruz. Hırkalar, yelekler, battaniyeler, bebek örgüleri örüyoruz. En güzel kışlık örgü modellerini veya yazlık örgü modellerini örüyoruz. Yine birçok yerde kullanacağımız kolay ama bir o kadar şık ajurlu şiş örgü örneği yapılışı hazırladık. Bu modelle erkek örgü modelleri, bere modelleri, bebek örgü modelleri, yetişkin örgü modelleri gibi birçok model örebilirsiniz. Örneğin anlatımı bizden dilediğiniz modelde kullanmak sizden. Kolay ajurlu örgü modeli yapılışı şemalı ve videolu anlatımlı. Şahane bir boyunluktan şapkadan oluşan takımlar örebilirsiniz. Bebek yeleklerinde, yazlık örgü modellerinde, bebek battaniyelerinde kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü hırka modelleri anlatımlı modellerde kullanabilirsiniz. Ajurlu şiş örgü örnekleri anlatımlı modelden neler yapabiliriz kısaca değindik. Şimdi nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Basit Ajurlu Örgü Modelleri Anlatımlı

Zincir görünümünde kolay ve göz kamaştıran modellerden. Birçok modelde kullanacağınız harika bir tarif. Örgü puflar, örgü yastıklar, fularlar örebilirsiniz. Çoraplar örebilirsiniz. Elastikiyeti olan örneklerden. Örgü lastik modelleri olarak da kullanılabilir. Yakalarda kullanabilirsiniz. Örgülerinize çok hoş bir hava katacaktır. Ajurlu şiş örgü örneği yapılışı için şemaya göz atarak başlayalım.

Ajurlu Şiş Örgü Örneği Yapılışı 4

Model 5 ve katlarından oluşuyor. 4 tur tekrarından oluşuyor. İlmek sayımızı 5 ve katları olarak ayarlamalıyız. Sonrasında ise +2 kenar ilmeği simetri olması içinde +2 ilmek daha eklemeliyiz. Şimdi de modelimizin nasıl durduğuna bakalım. Ön sıradan, arka sıradan nasıl görünüyor inceleyelim.

Ajurlu Şiş Örgü Örneği Yapılışı 6

Ajurlu Şiş Örgü Örneği Yapılışı 2

Ajurlu Şiş Örgü Örneği Yapılışı 3

Ajurlu Şiş Örgü Örneği Yapılışı 1

Ajurlu Şiş Örgü Örneği Yapılışı

Harika görünüyor değil mi. Kolay ve bir o kadar da şık. Hadi şimdi nasıl örülüyor izleyelim.

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/cozyhands/legkii-ajurnyi-uzor-na-osnove-rezinki-2-na-3-61dd3afd4033932d16ed6d0c

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler