Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuş Evi Örgü Peçetelik Yapımı

Ev dekorasyonunda istediğimiz alanda kullanacağımız örgü peçetelik yapılışı hazırladık. Ev desenli örgü peçetelik yapımı. Kuş evini andırıyor. Islak mendiller için kağıt peçeteler için çok şık dekoratif bir ürün. Mutfak dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Arabalarınızda kullanabilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Tamamlandığında çok güzel duruyor.

 Örgü peçetelik modellerinde daha önce farklı projelere yer vermiştik. Yine evimizin her yerinde kullandığımız projeler hazırladık. Mesela mutfaklarda kullanacağınız pasta şeklinde örgü peçetelik yapılışı, tavuk şeklinde örgü peçetelik yapımını inceleyebilirsiniz. Lif ipinden peçetelik, kağıt ipten peçetelik, makrome peçetelik yapımı, plastik kanvastan peçetelik gibi birçok modelin yapılışını öğrendik. Şimdi kuş evi örgü peçetelik yapımını öğrenme zamanı. Hazırsanız anlatıma başlıyoruz.

Kuş Evi Peçetelik Nasıl Örülür?

Yine bir su taşı örneği. Bu model nereye girse ne örülse çok yakışıyor. Şimdi de peçetelik örüyoruz. Kuş evi peçeteliğimizi tamamladığımızda çok şık duruyor. Birçok renk seçeneğiyle hemen örebilirsiniz.

Kuş evi örgü peçetelik yapımı için 2 farklı renkte ip, ipimize uygun tığ, düğme kullanacağız. Tamamladığımızda ise aşağıdaki gibi görünecek.

Ev Desenli Örgü Peçetelik Yapımı

Çok güzel değil mi. O halde hemen videoya geçip peçeteliğin yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler