Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D Kolay Şiş Örgü Modeli Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından kolay, hızlı ilerleyen 3 boyutlu örgü modellerinden bir tarif hazırladık. 3D kolay şiş örgü modeli yapılışı. Yine birçok modelinizde kullanacağınız harika bir model. Yeni örgü modellerinden. Yetişkin örgülerinde, çeyizlik örgülerinde, bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Yazlık örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Gerçekten mükemmel örgü modellerinden.  Çok güzel çeyizlik yelek modelleri, örgü hırka modelleri örebilirsiniz. Bebek battaniyesi modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü boyunluklar örebilirsiniz. Alize iple şal modellerinde kullanabilirsiniz. Belki örgüye yeni başlayanlar için zor gelebilir model ama biraz örgü bilenlerin videodan takip ederek öreceği örgülerden. Ajurlu örgü modeli yapılışı çok güzel bebek örgü modellerinde de çok güzel duracak. Kız bebekler için örgü bebek yelek modelleri örebilirsiniz. Örgü bebek elbise modelleri, örgü bebek hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Erkek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Model o kadar güzel ki tek renk örüleceği gibi çok renkli olarak da örülebilir. Hazırsanız hemen modelin anlatımına geçelim.

3 Boyutlu Şiş Örgü Nasıl Örülür?

Modelde % 100 pamuklu iplik ve 3- 4 mm şiş kullanılmış. Almış olduğunuz iplerin örmek istediğiniz iplerin üzerinde bulunan etiketlerde kullanılması gereken şiş ölçülerinden bahseder. Kullanacağınız ipin etiketinde yazan şiş ölçülerine göre şiş mm belirleyebilir en güzel örgü modellerini örebilirsiniz.

3D Kolay Şiş Örgü Modeli Yapılışı

Muhteşem. Örülmeye değer. Modele 8 ve katları +3 ilmek ile başlıyoruz. Hadi bakalım nasıl örülüyormuş izleyelim. İşte tüm detaylarıyla 3d kolay şiş örgü modeli yapılışı. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler