Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Ajurlu örgü modeli yapılışı. Örgü yelek modellerinde, örgü hırka modellerinde, bebek örgülerinde ve daha birçok örgü modelleri ve yapılışlarında kullanabiliriz. Etol şal modellerinde çok hoş durur. Yazlık örgü modellerinde de kullanabileceğimiz kolay örgü modellerinden. Adım adım birazdan nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Öncesinde daha önce yaptığımız örgü modellerinden bahsedelim.

Şişle yapraklı yeni örgü modeli yapılışı yeni örgü modellerinden. Erkek örgü modellerinde, bebek örgülerinde, yetişkin örgülerinde kullanabilirsiniz. Örgü süveterler, örgü hırka modelleri hatta bebek battaniyesi çok güzel durur. Şişle tek sıra örgü modeli tek turun aynı turun tekrarından oluşuyor. Örgü örmeye yeni başladıysanız ve yeni görülmemiş kolay örgü modellerini örmek istiyorsanız ajurlu örgü modeli yapılışını izleyebilirsiniz.

Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden çok hoş bir modelin anlatımını hazırladık. Kışlık, yazlık birçok örgüde kullanacağımız şahane bir örnek. Adım adım ajurlu örgü modeli yapılışını öğreneceğiz. Modeli kavradıktan sonra dilediğimiz modelin yapılışında kullanabiliriz. Pamuklu ipler, alize ipler, yünle iple örgülerimizi örebiliriz.

Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı 1

Kalın şişlerle örüldüğünde ajurlar daha belirgin olacak. Özellikle yazlık örgülerde, salaş örgü modellerinde kalın şişler kullanabilirsiniz. Modelimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Eğer modeli beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız ajurlu örgü modeli yapılışını videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler