Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Çocuk Kazak Yapılışı

Şiş örgü modellerinden, haraşo örneğinden bir tarif hazırladık. Farklı tarzıyla el emeği göz nuru bir kazak. Renkli kısımlarda parça ipleri kullanabilirsiniz. El örgü çocuk kazak yapılışı kız bebekler içinde erkek bebekler içinde örülebilir. Örgü kazak modellerinde haraşo örneğini kullanıyoruz. Şişin ön sırasında da arka sırasında da düz olarak örüyoruz. Böylece haraşo örneği oluşuyor. Çocuk kazak modellerinde birkaç örneğe değinelim. Sonrasında ise yeni modelimiz el örgü çocuk kazak yapılışını inceleyelim. Erkek çocuk kazak örgü modelleri ve yapılışları çok beğeneceğiniz örneklerden. Şişle örülmüş hayvan desenli bir kazak tarifi isterseniz detaylara örgü çocuk kazaklarından ulaşabilirsiniz. Son olarak tığla örülen videolu erkek çocuk kazak örgü modelleri anlatımlı modelden bahsedelim ve yeni örneğe geçelim.

Şişle sevdiğimiz birçok örnekle çocuklarımızın her zaman giydiği kıyafetleri kalıp gibi kullanarak yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Bebek yelekleri, bebek pantolonları, örgü hırka modelleri gibi. Kollarda farklı desen, yakada ayrı, önlerde ayrı desen uygulaması yapabiliriz. Az sonra paylaşacağımız yeni model örgüde kollarda renkli iplerle uygulama yapılmış. Kazaklarda yarım ipleri, parça ipleri kullanabilirsiniz. Eğer hazırsanız el örgü çocuk kazak yapışına geçelim.

Çocuk Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Kazakta kartopu aksoft kullanıyoruz. Lastik için 3 mm şiş diğer kısımlar için 3.5 mm şiş kullanıyoruz. Lastikli örgülerinizde her zaman bu şekilde daha düşük milimli şişler kullanabilirsiniz. Şişe 60 ilmek atarak başlıyoruz. 1 düz 1 ters lastik örüyoruz.

El Örgü Çocuk Kazak Yapılışı 2

El Örgü Çocuk Kazak Yapılışı 1

El Örgü Çocuk Kazak Yapılışı

Evet kazak bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel görünüyor. Hadi birlikte el örgü çocuk kazak yapılışı videosunu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler