Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü

Videolu, Erkek Çocuk Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Oğullarımız için çok güzel bir örgü kazak yapılışı hazırladık. Tığ işi örgü modelleri ile yapılan çok şık bir kazak. Yapılışını sizlere hem şemalı hemde videolu olarak vereceğiz. İstediğiniz yaş grubuna göre ölçüleri ayarlayarak örebilirsiniz. Kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebileceklerdir. Anlatımlı bebek örgü modelleri ve yapılışlarına tığ işinden kolay ve güzel bir model daha ekliyoruz. Örgüde biraz daha iyi , resme , modele baraka örnek çıkartan , örgü kazak modelleri örenler için erkek çocuk kazak örnekleri paylaşmıştık. En yeni modeller vardı. Sizlere örgülerinizde fikir verecek çok güzel modeller. Anlatımlı modellere de yer verdik. Örgü kazak modelleri açıklamalı birçok modeli bulabilirsiniz sitemizde.

Tığ İşi Erkek Çocuk Kazak Modeli Nasıl Yapılır?

Beğeneceğinizi düşündüğüm bir örgü modeli. Tığ ile yapılıyor. Nasıl yapıldığını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Ve videoda yayında olacak. Video yabancı ama ellerini takip ederek örebilirsiniz. Sayıları ise çocuğunuzun bedenine göre ayarlayarak yapabilirsiniz. Renkli ve çizgili olarak örüldü kazak. Sizler istediğiniz turda renk değişikliği yapabilirsiniz. Ama modelde 3 sırada bir renk değişikliği yapılmış. Zincir , sık iğne ve trabzanlardan oluşuyor. Model kısmı ise trabzanı önden batarak yapılıyor. Kazağın şemasını sizlere verelim. Üzerinde ölçüler mevcut. Zincir sayılarını o ölçülere göre ayarlayabilirsiniz.

Erkek Çocuk Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Ve şimdi modelin şemasını verelim. X ler sık iğne, uzun çizgiler tığa 1 kez ip dolayarak trabzan yapma, kanca şeklinde olun ise trabzana önden batarak yapma. Daireler zinciri temsil ediyor. Zinciri 6 ve katları + 1 zincir çekerek yapıyorsunuz.

Erkek Çocuk Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Ve kazak bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek.

Erkek Çocuk Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Bebek Kazak Modelleri ve Yapılışı Video

Kaynak : http://www.liveinternet.ru/users/3407819/post398565013/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler
error: