Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Hırka

Tığ işi panço hırka yapılışı. El örgü hırka. Evde kalan ipleri değerlendirmek için çok güzel bir proje. Renkli kısımları evde olan iplerinizi değerlendirmek için örebilirsiniz. Çok güzel harika bir tasarım. Işıl Hanıma bu tasarımı için çok teşekkür ederiz. El örgü hırka örneğini örmek isteyenler için bizde videolu yapılışını paylaşıyoruz. Her yaş için örebileceğiniz çok güzel bir hırka modelleri. Her yaş için örebilirsiniz.  Çok şık duran bir hırka. Çocuklar kenarındaki püsküllere bayılacaklar. Saçaklı örgü süveter yapılışını da eminim kızlar çok beğenecekler. Kızım beğenerek giyiyor. Kızlarınızın yaşına uygun Gökkuşağı shagy hırka da örebilirsiniz. Yine artık ipleri değerlendirmek için harika bir proje.

Tığ İşi Panço Hırka Nasıl Örülür?

Renk renk püskülleri ile çok güzel duran bir model. Bayılacaksınız. Keyifle öreceksiniz. Birkaç tığ işi kafesin birleşiminden oluşan bir model. El örgü hırka modellerinin kenarında uygulanan şeritleri, püskülleri dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Merserize, pamuklu iplerle de örebilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Her yaşın kullanabileceği harika bir model.

El Örgü Hırka 3

El Örgü Hırka 4

El Örgü Hırka 5

Krem rengi modeli ile harika duruyor. Kenarı içinse mavi, kırmızı, turuncu, sarı, lacivert tonlarında ipler kullanılmış.

El Örgü Hırka 1

Siyah rengi ile de çok güzel duruyor. El örgü hırkayı istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Kenar püskülleri de aynı şekilde dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

El Örgü Hırka

El Örgü Hırka 2

Ayrıntılı yapılışı tüm detayları ile videoda yer alıyor. Hemen örmeye başlayabilirsiniz. Keyifle öreceğiniz bir hırka. İşte tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “El Örgü Hırka”
  1. Rosana dedi ki:

    can you please send me the pattern in english.Iam from Argentina I love crochet but I need the written pattern.Thank you

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Maalesef İngilizce pattern yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler