Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gökkuşağı Shagy Hırka

Sizlere fikir verecek yepyeni bir hırka daha. İster hazır hırkanızı shagy hırkaya dönüştürebilirsiniz. Veya tamamını gökkuşağı shagy hırka olarak örgüden örebilirsiniz. Model hazır hırka üzerine yapılmış. Uzun süre giydiğiniz ve sıkıldığınız bir hırkayı, kazağı shagy hırkaya dönüştürebilirsiniz. Püsküller ekleyebilirsiniz. Püsküllü hırka yapabilirsiniz. Hırka modellerinden bu şekilde püsküllü hırka tariflerinden bahsetmiştik. Pullu kürk hırka yapılışı benzer bir model. Örerek yaptığımız bir hırka. Shagy tarzında. Püsküllü hırka modeli ise yine örgü üzerine yapılarak tamamlanmış bir hırka. Birazdan paylaşacağımız modeli bir çeşit kıyafet yenileme fikirleri olarak düşünebilirsiniz.

Gökkuşağı Shagy Hırka Nasıl Yapılır?

Gökkuşağı shagy hırkayı kendiniz için küçük kızlarınız için yapabilirsiniz. Oldukça basit. Hazır bir hırkanın üzerine yapılmış. Hazır olarak satılan bir model. Çok beğendiğim için ve evde yapılabilecek bir model olduğu için hemen sizlerle paylaşmak istedim. Sizde hazır satın aldığınız hırkalarınıza renk renk püsküller takabilirsiniz. Yada tığ işi hırka örüp, şiş örgü modelleri hırka örüp üzerine sonradan püsküller ekleyebilirsiniz.

Gökkuşağı Shagy Hırka 12

Fotoğrafı yakından incelediğinizde hazır bir hırkaya gökküşağı renklerinde püsküller eklendiğini görebilirsiniz. Kürk hırka modelleri sevenler için yeni ve canlı, dinamik bir hırka. Püsküllerin nasıl yapıldığını daha önce farklı örgü modelleri ve yapılışlarında paylaşmıştık. Burada sadece fikir vermesi için hırka fotoğrafları paylaşıyoruz. Dilerseniz birkaç farklı açıdan çekilmiş gökkuşağı shagy hırkayı görelim. Ben çok beğendim sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolaylıkla yapılabilir bir hırka.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler