Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bademli Altıgen Hırka Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden yepyeni altıgen hırka modeli anlatımı hazırladık. En güzel altıgen hırka modellerinden bahsetmeye devam ediyoruz. Çeşit çeşit altıgen hırkalar ördük. Şimdi onlar arasına yeni bir model ekliyoruz. Bademli altıgen hırka yapılışı. Bu örneğe badem, ananas ve çilek örneği de deniliyor. Hepsine de benziyor. Büyükler için altıgen hırka modeli yapılışının yeni modeline geçmeden önce daha önce ördüğümüz altıgen hırkalara bir değinelim.

Çok sevilen klasiklerin dışında yeni son paylaştığımız örneklere değineceğiz. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Altıgen hırka modeli yapılışında tek renkler, iki renkler veya batik renkler kullanabilirsiniz. Altıgen motiften hırka yapımı ön kısımları volanlı duran modellerden. Yazlık örgü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Yeni altıgen motifli hırka yapımı ise ajurlu yapraklı modellerden oluşuyor. Hepsi de örmesi keyifli modellerden. Son olarak tarife geçip bademli altıgen hırka yapılışını öğrenelim.

Bademli Altıgen Hırka Nasıl Örülür?

Örgü modelleri ve yapılışlarından el örgü hırka modellerine yeni bir tarif daha ekliyoruz. Mavi renkle pamuklu iple örülmüş bademli altıgen hırka yapılışı. Tur sayısını örerek büyük küçük herkes için örebilirsiniz.

Bademli Altıgen Hırka Yapılışı

Muhteşem görünüyor. Yırtmaç ise çok ayrı bir hava katmış. Hemen videoya geçip bademli altıgen hırka yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler