Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Altıgen Motifli Hırka Yapımı

Altıgen motifli hırka yapımı için yepyeni bir tarif hazırladık. Yeni altıgen motifli hırka yapımı. Pamuk şekeri gibi. Yumuşacık. Altıgen motiflerle çok güzel hırkalar ördük daha önce de. Tığ işi hırka modellerinden yeni modele geçmeden önce daha önce ördüğümüz örneklere değinelim. Sonra yeni tarifimize geçeriz. Altıgen hırkalar 2 motifin birleşiminden oluşuyor. 2 motifi birleştirerek çok şık hırkalar örüyoruz. Büyük küçük herkes için kolaylıkla el örgü hırka modellerini örüyoruz. Altıgen hırka nasıl yapılır birazdan paylaşacağız. Hadi önceki modellere bir göz atalım. Altıgen motifli cepli hırka yapılışı çok örülen modellerden. Örgü cep modelleri de çok yakışıyor. Altıgen hırka modeli yapılışı siyah beyaz renklerle ördüğümüz şahane modellerden. Her renkle örülecek muhteşem bir model. Büyükler için altıgen hırka tur sayıları azaltılarak daha küçükler içinde örülebilir. Şimdi yeni örgü modellerinden, yeni altıgen motifli hırka yapımına geçelim.

Altıgen Motifli Hırka Nasıl Örülür?

Ajurlu örgü modellerinden bir tarif. Daha önce bu modeli dantel modellerinde, runner örneklerinde veya farklı şekillerde kullanmış olabiliriz. Şimdi ise şahane bir hırka yapılışında kullanacağız. Örgü kemerlerle, deri kemerlerle de hırkayı kullanabiliriz. Çok yakışacak, çok şık olacaktır. Altıgen hırka yapımı için alize ipler ve kalın tığlar kullanacağız.

Yeni Altıgen Motifli Hırka Yapımı

Hırka çok güzel görünüyor değil mi. Kol kısımlarında, önlerde duran ajurlar muhteşem görünüyor. Genç kızlar, küçük kızlar, yetişkin kadınlar için hemen örmeye başlayabiliriz. Bu yüzden tarifi hemen izleyelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler