Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Örgü Uzun Hırka Modelleri

Bu uzun hırka modellerine bayılacaksınız. Rengarenkler. İnsanın içini açıyorlar. Tam 77 tane. Seç beğen , ör. Bu örgü hırka modellerinin anlatımı yok. Ama birçoğunu ayrı ayrı sizlerle yapılışını paylaşmıştık. Daha fazlası için hırka modelleri ve yapılışları yazımızdan ulaşabilirsiniz. Galeride bulunan modeller ağırlıklı olarak şiş örgü modellerinden oluşuyor. İçlerinde birkaç model tığ işi örgü modeli de mevcut. Üçlü saç örgü modellerinden oluşan hırkalar. Pirinç örgü modellerinden oluşan hırkalar, çiçekli hırkalar, mantar örgü modeli hırkalar, asya başak örgü modeli hırkalar ve daha fazlası var galeride.

El Örgüsü Hırka Örnekleri Modelleri

Modelleri renkli seçtik bugün. Kırmızılar, yeşiller, morlar, sarılar… Hepsi çok güzel. Sarı ve mint yeşilini bir arada düşündünüz mi hiç. Bu iki renk uyumunun örneğini göreceksiniz. Pembe ile mavinin uyumu çok çok güzel. Degrade örgü modellerini de bulmanız mümkün galeride. Peki mor ve yeşil. Çok güzel oluyor bir araya gelince. Peki ya maviler. Her biri o kadar güzel ki. Bayılacaksınız. 50 den fazla sizler için seçilmiş renkli, güzel , şık örgü hırkalar. Hırkalarınızı çeşitli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Danteller, inciler, püsküllür, ponponlar ile farklı hava katabilirsiniz örgülerinize. Düğme seçiminiz ile de düz bir hırkayı daha da güzelleştirebilirsiniz.

Renkli örmek istiyorum acaba nasıl durur üzerimde, model güzel olur mu diye düşünüyorsanız galerimizi incelemenizi öneririm. İşte size muhteşem modeller.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/286260120045353403/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Renkli Örgü Uzun Hırka Modelleri”
  1. Ayşe dedi ki:

    Selam ben pembe ve morlu hırkayı çok beğendim hepsi çok güzel ama pembe ve morlu hırkanın açıklaması nasıl anlatırmısınız çok teşekkür ederim

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Ayşe Hanım. Bu modellerin yapılışı yok maalesef. Örnek paylaşımında bulunduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler