Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Örgü Hırka Yapılışı

El örgü hırka modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Yeni moda örgü hırka her yaşa göre örülebilecek şık hırkalardan. İki şişle örgü hırka yapılışı. Üst tarafta renkli alt tarafta tek renk ip kullanarak örüyoruz. Hırka modelleri için sizde sevdiğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Genç kızlar için küçük kızlar için ilmek sayıları ayarlayarak örebiliriz. Örgü hırka ahududu örneği gibi modası hiç geçmeyecek örneklerden. Gençler içini küçük kızlar için kendimiz için örmeye değer bir hırkadan daha bahsedelim. Peluş iplerle kürk görünümünde hırkalar örebiliriz. Tığ işi örgüler veya şiş örgülerle hırkayı tamamlayabiliriz. Detaylarına örgü ceket nasıl örülür inceleyerek ölçüleri ayarlayarak her yaşa göre örebiliriz. Eğer hazırsanız çok beğeneceğimiz örgü hırka yapılışı için anlatıma geçelim.

İki Şişle Hırka Nasıl Örülür?

Şiş örgüden yine çok güzel bir hırka tarifi. Örgü tasarım Işıl Hanımın güzel anlatımıyla şahane bir hırka. Türkçe videolu örgü modellerinden. Hırkanın tamamını tek renk çalışabilirsiniz. Yaka veya kollarda farklı renkler kullanabilirsiniz. Tamamen modele bağlı kalabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkan her tasarım, her model çok güzel olacaktır. Düğmeli hırka bittiğinde nasıl duruyor bakalım.

İki Şişle Örgü Hırka Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. İki şişle örgü hırka yapılışı için hemen anlatıma geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler