Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Motifli Hırka Modeli

Tığ işi örgü modellerinden sizlere güzel bir fikirle geldik. Modelin yapılışı yok. Örgü severler daha önce paylaştığımız hırka modellerini inceleyerek, tığ işi örnekleri inceleyerek kendilerine hırka yapabilirler. Hırka modellerini sevdiğiniz iplerle sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Benzer bir motifle, papatya motifle bebek battaniyesi, şal modelleri örmüştük. Örgü modelleri ve yapılışlarımız arasında papatya motifin birçok çeşidi var. Sizde beğendiklerinizle örgülerinizi, el örgü hırka yapımı modellerini örebilirsiniz. Papatya yaprak sayısını istediğiniz gibi ayarlayarak örebilirsiniz. Ayçiçeği motifli bebek battaniyesi modeli yapımı yaprak sayısı birazdan paylaşacağımız hırkadaki papatya yaprak sayısından biraz fazla. Değişiklikler yaparak örebilirsiniz. Hayal gücü, örgü bilgisi ile kendinize, çocuklarınıza birçok örgü hırka yapabilirsiniz. Motifli hırka modelleri çok ördüğümüz hırkalardan. Özellikle hanım dilendi bey beğendi motifinden. Renk seçeneği, motif büyüklükleri ile değişik hırkalar ördük. Gün ışığı motifi ile hırkalar ördük. Şimdi papatya motiften hırka örneği paylaşıyoruz.

Papatya Motifli Hırka Modelleri

Bu güzel hırkanın yapılışı yok. Çinden Susu kardeşlerin örüp sattığı bir hırka. Resimden bakarak model çıkartabiliyoruz. Yada farklı bir motif ile aynı şekilde hırkalar örebiliriz. Uzun hırka modelleri, örgü ceket modelleri, fermuarlı hırka modelleri, düğmeli hırka modelleri yapabilirsiniz. 3 farklı şekilde örülmüş hırka örneğini göreceğiz.

Papatya motifli hırka modelinin yapılışı maalesef yok. Fikir amaçlı paylaşım olarak hazırladık. Kaynak kısmından linke ulaşabilir sipariş verebilirsiniz. Tığ işi örgü modeli ile şiş örgü modelini birleştirerek örebilirsiniz. Örgü lastik modellerini şiş ile örüyoruz. Önce motife motifi yakından inceleyelim. Tığ ve ip kalınlıklarına göre motifin boyutları değişecektir.

Papatya Motifli Hırka Modeli 9

Hırkaya bayılacaksınız. Ben çok beğendim. İşte papatya motifli hırka modeli..

Papatya Motifli Hırka Modeli 11

Papatya Motifli Hırka Modeli 10

Papatya Motifli Hırka Modeli 12

Papatya Motifli Hırka Modeli 8

Papatya Motifli Hırka Modeli 7

Papatya Motifli Hırka Modeli 6

Papatya Motifli Hırka Modeli 5

Papatya Motifli Hırka Modeli 4

Papatya Motifli Hırka Modeli 3

Papatya Motifli Hırka Modeli 2

Papatya Motifli Hırka Modeli

Papatya Motifli Hırka Modeli 13

Kaynak : https://item.jd.com/10021982175893.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler