Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı

Örgü bayan hırka modelleri ve yapılışı hazırladık. Tığla ördüğümüz hırkayı çok beğenecek üzerinizden hiç çıkarmayacak dışarı her çıktığınızda yanınızda bulunduracaksınız. Örgü hırka modellerinde sevdiğiniz renkleri kullanarak her yaşa her bedene göre ölçüleri ayarlayarak tığ işi örgü hırkalar örebilirsiniz. Daha öncesinde de çok şık hırkalar örmüştük. Mesela baharlık hırka yapımı hem tığla hem de şiş örgüyle ördüğümüz örgülerden. Yine ayarlamalar yaparak her yaşa göre örebilirsiniz. Kolları dantelli hırka yapılışı son paylaştığımız modeller arasında. Çok severek öreceğimiz yeni modellerden. Tığ işi bayan hırka modelleri anlatımlı çok şık zarif örneklerimiz var. Hepsine bir tıkla önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni örgü hırka modelleri yapılışını inceleme zamanı.

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 8

Tığ İşi Bayan Hırka Modelleri Anlatımlı

Leylak renginde tığla kolaylıkla öreceğimiz bir hırka. Kırmızı renkler, beyaz renklerde bu şahane hırkaya çok yakışacak. Daha küçük ölçülerde örerek kız çocuklarımıza, genç kızlarımıza örebiliriz. Tığ işi hırka yandan örülerek tek parça halinde tamamlanmış. 2 turun tekrarından oluşan hırkayı kolayca örebileceksiniz. Yine hırkanın uzunluklarını ayarlayarak her boyutta örebilirsiniz. Uzun hırka olarak tasarlanmış modeli daha kısa örebilirsiniz.

Örgü bayan hırka modelleri ve yapılışı için ilk olarak şemalara göz atalım.

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 7

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 6

Şimdi ise hırka bittiğinde nasıl duracak onu inceleyelim.

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 1

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 2

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 3

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 4

Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışı 5

Çok güzel görünüyor değil mi. İnsan hemen örmek istiyor. Eğer bu şahane hırkanın nasıl örüldüğünü merak ediyor ve örmek istiyorsanız buyurun tarife. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.mjsoffthehookdesigns.com/mauve-a-lous-duster-cardigan/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler