Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bayan Hırka Modelleri Anlatımlı

Örgü hırka modellerinden şahane bir örnek hazırladık. Yakadan başlama örgü hırka modellerinden. Zincir sayıları ayarlayarak büyük küçük herkes için örebiliriz. Tığ işi örgü modellerinden ön kısmında tığla Y burgu örgü modeli olan hırkayı çok seveceksiniz. Tığ işi hırka modelleri genç kızların çok seveceği türden. Hatta zincir sayısını daha küçük tutarak bebek örgü modellerinde bebek hırkaları olarak da kullanabilirsiniz. Aynı hırkadan kendinize örüp anne kız takım hırkalar yapabilirsiniz. Yakadan başlama örgü modellerinde yaka kısmında örgü lastik modeli ile başlıyoruz. Sonra trabzanlarla modeli kurmaya başlıyoruz. Ön kısımda kullanılan burgu modelini kol kısmının ortasında, arka kısımda da kullanabilirsiniz. Çok güzel olacaktır. Burgu modelini tığla bebek battaniyesi modellerinde de kullanabilirsiniz. Tığla ördüğümüz diğer hırkalardan çok beğeneceğiniz bir model var. Vintage şerit hırka yapılışı. Örmesi kolay yeni model hırka tariflerinden. Crop hırka yapılışı motiflerle örülen modellerden. Çok şık. Ünlü markaya ait modeli kendimiz daha ucuza mal ederek örebiliriz. Gelelim şimdi tığ işi bayan hırka modelleri anlatımlı modelin detaylarına.

Tığla Hırka Nasıl Örülür?

Reglan kol modellerini andıran çok hoş göz alıcı hırka modellerinden. Tığ işi bayan hırka modelleri anlatımlı modelde ön kısımda burgular, ahşap düğmeler kullanıyoruz. Çıtçıtlar yada fermuar eklemesi de yapabilirsiniz.

Tığ İşi Bayan Hırka Modelleri Anlatımlı

Hırkanın beden olarak ölçüleri yukarıdaki gibi. Orta kalınlıkta iple, 3, 25 mm tığla hırkayı örüyoruz. Bakalım yakından nasıl görünüyor.

Tığ İşi Bayan Hırka Modelleri Anlatımlı 2

Tığ İşi Bayan Hırka Modelleri Anlatımlı 3

Tığ İşi Bayan Hırka Modelleri Anlatımlı 1

Tığ işi bayan modelleri anlatımlı örneğin baştan sona detaylarıyla anlatımını izleyelim. Bol hobili huzurlu günler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler