Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Crop Hırka Yapılışı

Beğendiğimiz bildiğimiz motifle ünlü markaların hırkalarını kendimiz örüyoruz. Crop hırka yapılışı. Motiflerin sayısını artırarak daha uzun olarak örebilirsiniz. 1600 TL lik hırkayı elinizde olan iplerle örerek daha ucuza mal edebilirsiniz. Videodaki model tıpkı öyle yapılmış hırkalardan. El örgü hırka modellerinde motifler hanım dilendi bey beğendi motifinden oluşuyor. Kollarda 3lü trabzan grubunu kullanıyoruz. Hırka modellerinde pamuklu ipler, pamuk karışımlı ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Aynı motifle yapılmış farklı renk, farklı desen seçimleri tercih edilmiş hırkalar var. Mesela örgü hırka yapılışı videolu anlatımlı modelde siyah beyaz renkler seçilmiş ve şişle birleştirilerek örülmüş. Aynı motifle örülmüş farklı örgülerin hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Motifli hırkalardan papatya motifli hırka modeli ceket tarzına fermuarlı hırkalardan. Tığ dışında şişle ördüğümüz hırkalarda var. Popüler olan tığa da uyarlanan Harry Styles hırkası çok seveceğiniz örneklerden.

Crop Hırka Nasıl Örülür?

Renk renk motifleriyle çok beğenilecek crop hırka yapılışı hazırladık. Örmesi keyifli modellerden. Pamuklu ipler, merserize ipler seçebilirsiniz. Elinizde olan parça ipleri kullanabilirsiniz. Motifli örgüler paça ipleri değerlendirmek için en güzel örgülerden. Bugün ünlü bir markaya ait olan hırkayı daha ucuza mal ederek örebiliriz.

Crop Hırka Yapılışı 4

1600 TL’lik hırka yukarıdaki gibi. Bence Nilüfer Hanımın ördüğü, tercih ettiği renklerle ördüğü hırka çok daha güzel olmuş. Özellikle kol kısımları.

Crop Hırka Yapılışı 3

Crop Hırka Yapılışı 2

Crop Hırka Yapılışı 1

Çok güzel hırkanın anlatımına geçelim. Crop hırka yapılışı uzunluğu, beden ölçüleri ayarlanacak hırkalardan. Hadi nasıl örülüyor izleyelim.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/mrsyumak/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler