Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Uzun Örgü Bayan Hırka Modelleri

Sizler için bir güzel galeri daha hazırladık. El örgüsü hırka modellerinden oluşan çok şık bir galeri. Bu güne kadar birçok anlatımlı örgü modelleri , hırka modelleri paylaşımında bulunduk. Bugün model arayan arkadaşlarımız için model paylaşımı zamanı. Ağırlıklı olarak galeride bulunan modeller şiş örgü hırka modelleri. Yapılışları yok maalesef. Örneklerde bulunan birçok modelin yapılışını sizlere ayrı ayrı daha önce verdik. Pirinç örgü modeli, burgu örgü modeli, saç örgü modeli, haraşo örgü modeli ve daha fazlası.

Sizlerde yaptığınız örgü modellerini bizlerle anlatımlı olarak paylaşabilirsiniz. Bebek hırka modelleri olabilir, battaniye modelleri olabilir, iğne oyası modelleri olabilir. Kısacası yaptığınız hobilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Anlatımları olursa bu bizi daha çok mutlu eder.

Uzun Örgü Bayan Hırka Örnekleri

Galeride sizler için 50den fazla örgü hırka modeli paylaştık. Kışın ve serin sonbahar, yaz akşamlarında giyebileceğiniz çok zarif modeller. Beğendiğiniz modelleri sevdiğiniz renklerde örebilirsiniz. Yeşil, kırmızı, kahve, gri , siyah , mavi. Her renge ve modeli uygun örnek bulabilirsiniz. Çoğunlukla uzun hırka modelleri mevcut. Arada kısa modellerde göreceksiniz. Bir etek ile , bir pantolon ile kombinleyeceğiniz çok şık modeller.

Şimdi birlikte birbirinden güzel özenle örülmüş el emeği göz nuru hırka modellerini görelim.

Kaynak : http://postila.ru/id4021471/430118-vyazanie-palto

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Uzun Örgü Bayan Hırka Modelleri”
  1. Neslihan dedi ki:

    Merhaba ürünleriniz satıyo musunuz

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Hayır satış yapmıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler